Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Свързване с Ebay чрез Skype? Възможно ли е от UAE - Dubai?

Препоръчан отговор

Здравейте, 

От повече от седмица се опитвам да се свържа с Ибей чрез скайп, но без успех. Започвам да си мисля, че държавата е банната (намирам се в UAE - Dubai)..

Пробвах и с акаунтите на хора, които преди са се свързвали със Ибей десетки пъти (ползвайки скайп).

Всички казват, че разговора е безплатен, но преди това трябва да си купиш кредит в скайп в размера на 5-10$.

Направих го - нищо не се промени.

Когато звъня, поставям кода на USA (+1) - пак без успех.

Страшно ми е важно, а вече цяла седмица по 2 часа на ден ровя и ровя в нета да намеря решение, но без успех.

Не знам в VPN/Proxy как стоят работите..

Ще се радвам, ако споделите начин или идея как да осъществя контакт, понеже чакането на ред в ибей е от сорта на 20- 60 минути, а ако си ползвам GSM за това, ще трябва да си оставя половината заплата за 1 разговор.

Поздрави, Мариян!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опитайте да използвате някоя програма като CyberGhost за прикриване на ip адреса.

Жалкото е че е платена.

Оправих проблема, просто си инсталирах VPN.

Niki, мерси все пак, че се включи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Програмата е забранена и се блокира от тяхното правителство. Пробвай да им влезеш в официалния сайт. Преди години бях слагал Screenshot.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване