Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Откъде да си поръчам конфигурацията

Препоръчан отговор

Реших да си поръчвам компютър от никем,но тъй като никога не съм правил поръчки оттам не знам дали да им имам доверие.По форуми разбрах,че много често носят неправилно сглобени конфигурации или с повредени части,а станело ли въпрос за гаранция не можеш да ги намериш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е точно така.

По принцип най-много се предлагат част от никем,защото просто там е много удобно да се конфигурира.И няма да имате повече проблеми там,отколкото на друго място.Разбира се,вие частите можете след това да си ги поръчате от където искате.Понякога пък се прави комбинация от два и повече магазина,според това къде има налични части,и къде дадена част е по-изгодна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Реших да си поръчвам компютър от никем,но тъй като никога не съм правил поръчки оттам не знам дали да им имам доверие.По форуми разбрах,че много често носят неправилно сглобени конфигурации или с повредени части,а станело ли въпрос за гаранция не можеш да ги намериш.

Бих могъл да ти съставя конфигурацията от няколко магазина,зависи как искаш...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От където ви е най-изгодно,разбира се.

Само за информация,бихте ли споделил какви части сте си избрал?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-рано бях пуснал тема за компютърна конфигурация за една моя позната. Направената конфигурация беше закупена от фирма Никем и всичко е точно. Аз оплакване нямам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво беше да се знае за какво ще се ползва конфигурацията и какъв е настоящият монитор. Има ли мишка и клавиатура,звука от къде идва?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване