Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Нова дебитна карта къде е най изгодно

Препоръчан отговор

Искам да попитам от коя банка в България сте доволни , понеже ми предстои искарване на нова сметка .Бях на райфайзен , но я закрих. Сякаш бяха добри условията , но искам да попитам , да почерпя малко информация къде ви се струва най изгодно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто трябва да огледаш различните банки какви условия предлагат.

Кои условия за теб за "добри"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ниска месечна такса, от банкомат на банката да се тегли без такса , евтини такси за превод от чужбина  и договора да е за година после ако реша да мога да си я закрия без да плащам неустойка за неспазване на договора.

Сякаш друго не се сещам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега, дебитната карта няма месечна такса, а сметката към която е картата има.

Аз съм в Уникредит и нямам "годишен" договор и мога да си я закрия когато искам.

Месечната такса се определя от това какво искате да правите с въпросната сметка, а тези неща се договарят със самата банка.

Иначе от банкомат и на каса в самата банка (до определена сума) се тегли без такса, онлайн системата им работи 365 дни в годината (вкл. събота и неделя) и имат много дежурни клонове в почивните дни и през банкомат може да се захранва друга карта или банкова сметка.

Мобилното банкиране също е на доста добро ниво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре ще посетя уникредит да видим какво ще ми предложат благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми остава друго, освен да се присъединя към коментара на algor - не съм имал каквито и да са проблеми с картите на тая банка и в чужбина, където ги ползвам постоянно. Имат представителства в почти цяла Европа, при това са едва ли не на всяка улица...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Бонбон с катран!
      Тъй като BitTorrent Inc. нехаят от 2014-та година и системата им за превод е ликвидирана от началото на 2020-та година (повече от 1 година) без каквато и да е информация по въпроса, търся някаква програма, с която се превеждат LNG файлове, но не такива, които са изградени като string да се отварят с бележници. Същите модули предполагам са езиците и на WinRAR, където пък преводача е изморен пенсионер в критическа възраст и се сеща да преведе едва при появата на по-следваща версия програма. Разработчика вече има 8 запитвания за взимане правата за превод и се надявам това най-скоро време да се случи. Няма да търпя такова нехайство. Ако някой знае за инструмент за превод на въпросните файлове да обади.
    • Гост
      от Гост
      Ако някой харесва Доро, предлагам ви една любима песен, заедно с мой превод на текста на песента. Приятна вечер!
      Прекрасна Нежна Песен!

• от psytrip
      Здравейте,
      от версия 0.4.2 е наличен български превод на Simple DNSCrypt.
      Simple DNSCrypt е един от графичните инструменти за настройка на dnscrypt-proxy
      Официална страница: Simple DNSCrypt
      Изходен код: GitHub
      Лиценз: MIT
      Информация за принципа на работа на DNSCurve и DNSCrypt можете да намерите тук

Основни настройки

Разширени настройки
      Добавки
      Черен списък (блокиране на домейни и адреси)
      Дневник в реално време
      Моля, имайте в предвид, че използването на този софтуер служи само за криптиране на връзката между DNS сървърите. Това не Ви прави анонимни в интернет пространството!
    • от Niderland
      Малко помощ как точно да преведа това:
      "Entry Modified Time"
      Схващам смисъла - (донякъде) обаче не знам как точно да го преведа
      И още нещо, преди време тук (или поне аз така си мисля) бях чел за това, кои термини как трябва да се превеждат, за да се получи уеднаквяване на използваните термини в програмите.
      Ако някой знае нещо или даде линк ще съм много благодарен.
    • от WhiteTooth
      Здравейте ,не знам дали това е правилното място за темата ,но въпреки това я публикувам тук.

За повечето очи ще изглежда твърде нагло от моя страна ,знам ,така е!
      Трябва ми малко помощ относно PayPal ,по-точно малко пари (които при първа възможност ще върна) ,общо взето се излагам за 2евро ,но нямаше да си правя труда да пиша за 2евро ,общо взето..
      Та ,ще се радвам ако някой любезно лице което може да помогне ,ако трябва ще ги върна с % отговоре ,пишете тук или на лично.
      П.П: Знам че се излагам тотално ,но ми трябват.. ;д
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване