Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

как мога да намериа тези неша Detection Hardware Shell

Tacho Veselinov

Препоръчан отговор

здр имам едни  компитар е на бг и искам да ви питам как да намерия едно нещо б сервиз настройките  на Detection Hardware Shell   моя компютър някои  неста ги показва  на бг и други на английски език  , компитар  е с windows 7 64 bits 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

здр имам едни компитар е на бг и искам да ви питам как да намерия едно нещо б сервиз настройките на Detection Hardware Shell моя компютър някои неста ги показва на бг и други на английски език , компитар е с windows 7 64 bits

Я превод малко,какво трябва да направим?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ми когато слоза usb не ми го показба и траба да отвори от симбола на windows и после   компитар и са ми казали да намериа в сервис настроите e  detection hardware shell 

Servicios-Windows-7.png

снимката е от интернет

тук влизам но моя компитар е на бг и англиски и не намирам detection hardware shell  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Намерете буквара.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ми когато слоза usb не ми го показба и траба да отвори от симбола на windows и после   компитар и са ми казали да намериа в сервис настроите e  detection hardware shell 

Servicios-Windows-7.png

снимката е от интернет

тук влизам но моя компитар е на бг и англиски и не намирам detection hardware shell  

Доколкото разбирам не ти работи функцията ''AutoPlay'', но няма и да намериш ''Shell Hardware Detection''. Пиши, ако съм на прав път за проблема ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Намерете буквара.

Доколкото разбирам не ти работи функцията ''AutoPlay'', но няма и да намериш ''Shell Hardware Detection''. Пиши, ако съм на прав път за проблема ти.

да 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи кликаш на бутона старт (долу вляво), избираш Контрол Панел, и след това влизаш в Автоматично изпълнение и там си променяш настройките както ти е удобно. Но имай в предвид че не е хубаво функцията Autoplay да е включена, по-този начин рискуваш да ти влезнат вируси в системата.

А ако операционната система не ти е на български, включи си актуализациите за Windows и потърси българския езиков пакет и си го инсталирай.

Опа, колегата XECUTIONER ме е изпреварил. Извинявам се. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи кликаш на бутона старт (долу вляво), избираш Контрол Панел, и след това влизаш в Автоматично изпълнение и там си променяш настройките както ти е удобно. Но имай в предвид че не е хубаво функцията Autoplay да е включена, по-този начин рискуваш да ти влезнат вируси в системата.

А ако операционната система не ти е на български, включи си актуализациите за Windows и потърси българския езиков пакет и си го инсталирай.

Опа, колегата XECUTIONER ме е изпреварил. Извинявам се. ;)

ok  мерси мого виш този клип    

ас сам го направил само че е на испански  е това е моя проблем 
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До колкото разбирам, операционната ти система някои части и менюта ти ги показва на английски, други на испански и трети на български?

Правилно ли съм разбрал?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До колкото разбирам, операционната ти система някои части и менюта ти ги показва на английски, други на испански и трети на български?

Правилно ли съм разбрал?

само на бг и английски    

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от hong yeonduk
      Лаптопа ми беше много бавен и реших да го сканирам за вируси и си изтеглих една антивирусна. Когато го сканирах ми излизе прозорче с отметка и ме попита дали искам да ми следи и онлайн сърфирането(или нещо от сорта) и аз натиснах да, и след това ми поиска рестарт. След рестарта нямах икони, показва ми че няма връзка с интернет и няма налични връзки. Това на снимката е съобщението което ми излиза.
      Също така каквото и да се опитам да направя(например да проверя за неизправности) ми дава грешка.
      Моля помогнете не разбирам от компютри.(Понеже не знам какъв е проблема най-вероятно категорията на темата е грешна).
    • от vankata4
      Здравейте! 
       Чудя се дали е възможно да си ъпгрейдна телефона(gt-i9301i), примерно да му сложа по-яка камера или по-як говорител? 

• от Muadib
      Здравейте,
      От извесно време разучавам FreeBSD. Реших да си конфигурирам удобен шел за работа. Идеята е да работя само в конзолата, но това не означава, че нетрябва да е удобна. FreeBSD е инсталирана във виртуална машина, ако това изобщо има някакво значение. Инсталирах си Z-shell. Повечето неща намерих как се конфигурират. 
      Проблема е когато извикам командата "ls -lG" Някои папки се изписват с тъмносини букви и са трудно четими. Трябва да има начин за настройка на цветовете на конзолата, както фона, така и текста? Някой може ли да помогне?

• от Божидар Б.
      Здравейте! Мисля да си закупя тази видео карта от Amazon.com https://www.amazon.com/MSI-GAMING-GTX-1060-6G/dp/B01L9VB642/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1491734240&sr=8-1&keywords=gtx%2B1060%2Bmsi&th=1
      Пише че цената е 225$ с доставката стават 252$ и пише това -> (Estimated Import Fees Deposit+$50.37) и също така това ( AmazonGlobal makes international shipping easy by calculating import fees at checkout, as well as clearing customs for you. In addition, you have the visibility to track your packages door-to-door.). Така според това което пише ми става ясно че те се оправят с митницата и няма нужда аз да ходя там да вадя ЕОРИ-та и други.
      Въпросът ми е някои друг поръчвал ли е от там и дали наистина изчистват сметките с митницата или трябва да се ходи на място??

• от mikrotik
      Здравйте ! Наскоро ми изгоря батерията на лаптопа. Има ли смисъл да му купя нова такава или може да си работи нормално и без нея ? Лаптопа както някои от Вас вече знаят е : Asus - X59GL AP 130. ОС е: Windows 7 Ultimate (32-bit).
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване