Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Покупка на телевизор 32"

Препоръчан отговор

Здравейте,

Бюджета ми е до 900 лв . Искам да гледам хубава картина и понякога 3D и си избрах този телевизор

http://www.technomarket.bg/products/09135890/philips-32pfk6509

Тази серия телевизори имат и 5 г. гаранция.И понеже въпреки прочетеното в нета все още не съм наясно питам:Добър ли е избора ми?

Моля за вашите мнения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3D на 32 инча си е мазохизъм!

Имате ли възможност за по-голям размер?

Тотално съм съгласен с теб. :)

Преди имахме 32 инчов 3д телевизор в хола - ставаше.

Но сега имаме нов 57 инча lg с 3д и разликата ОПРЕДЕЛЕНО СЕ ЗАБЕЛЯЗВА! (разбира се не е купен от България, а е намерен във Франция който струва с около 400евро по евтино от България)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...Но сега имаме нов 57 инча lg с 3д ...

Я си виж добре телевизора какъв е и що е, защото няма такъв размер телевизор! :P​ 

Aко е 55 инча съм съгласен ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Niki  ако ми покажеш бака  1 модел който да е 57 инча ше те черпа баничка и боза :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Niki  ако ми покажеш бака  1 модел който да е 57 инча ше те черпа баничка и боза :)

Мен ша ма черпиш ли? Една ракия може :D

Toshiba 57H84

Може да е прожекционен, ма си е телевизор :P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен ша ма черпиш ли? Една ракия може :D

Toshiba 57H84

Може да е прожекционен, ма си е телевизор :P

Ей сега малкият ще ти напише, че моделът му, купен от "Франция" е същият. Но това реално не е телевизор!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей сега малкият ще ти напише, че моделът му, купен от "Франция" е същият. Но това реално не е телевизор!

Mалкия да има да зема, каза че е LG :D И да...това не e баш телевизор - по скоро ,,прожекционен проектор,, но гледах да изкарам една ракия от Аlkatraz :D

пп.Ние си поспамихме даже, па питащия никакъв го нема!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не казвате за тая марка  Sharp, 42" (106 см), Full HD, LC42LE771  дали става или не става за нашите кабелни и сателитни бозави оператори. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Серията има и 42",който може да се намери за около 50-60 лева повече,но само заради 3D то ли трябва да взема по-голям телевизор?Питам защото ще го гледам най-много от 2.5 м разстояние.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не казвате за тая марка  Sharp, 42" (106 см), Full HD, LC42LE771  дали става или не става за нашите кабелни и сателитни бозави оператори. 

Е то тоя гледам няма DVB-S тунер-значи не става за сателитки! Иначе си е приличен модел за цената.

Серията има и 42",който може да се намери за около 50-60 лева повече,но само заради 3D то ли трябва да взема по-голям телевизор?Питам защото ще го гледам най-много от 2.5 м разстояние.

Ами от това разстояние си и за по-голям размер.Мининума, който мога да ти препоръчам (като трябва да добавиш някой лев към бюджета) е:

PANASONIC TX-42AS650 3D LED

А то за 3D и 50 инча ще ти малее, но не това е най-важното!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз да споделя малко опит.

3D на 32" се гледа от около метър за да се виждат яките ефекти :D аз съм с 32" Philips (не ми трябва по голям ТВ защото през повечето време се ползва за леко осветление в стаята :)) и няколко пъти съм гледал 3D, за да виждат яко ефектите се забивам в телевизора :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я си виж добре телевизора какъв е и що е, защото няма такъв размер телевизор! :P​ 

Aко е 55 инча съм съгласен ;)

Не знаех колко инча точно е, защото всичко по кутията беше на френски(или квото говорят французите), а не виждам лепенка с модел, май е имало но сега няма (телевизора е втора употреба(бил е на приятел на баща ми)).

И го бях премерил с някакъв метър, моя грешка. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е то тоя гледам няма DVB-S тунер-значи не става за сателитки! Иначе си е приличен модел за цената.

За гледане на булсатком, телевизора трябва ли да има такъв тунер? Ако да препоръчайте ми нещо около иляду лева.

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За гледане на булсатком, телевизора трябва ли да има такъв тунер? Ако да препоръчайте ми нещо около иляду лева.

Благодаря предварително!

Макар че постът Ви е едресиран към "скалата" мога да Ви отговоря и аз на въпроса. Не е необходимо такъв тунер при условие, че имате цифров) приемник от Булсат на който има изход HDMI или скарт( смятам, че имате). Още нещо. При наличие на слот или куплунг за Cam модул, можете да ползвате и него. Отпада необходимостта да разполагате с цифровия приемник. Не сте посочил телевизора, с който разполагате, за да ми бъде точен отговора.Трябваше да се досетите за това във въпроса си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Bulsat  нямат модул и съответно  може да си включите  операторския приемник . Виваком предлагат CAM модул  и  ако  телевизора  има вградени S и S2  тунери   може да минете и без операторски тунер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря предварително!

То идеята на тези вградени тунери е да не се ползват допълнителните приемници на операторите и да си се ползват телевизорите с CAM модул-така отпада кабела и допълнителното дистанционно, което си е неудобство.При положение обаче , че бастуните от Булсатком не предлагат такъв CAM модул няма значение дали телевизора има DVB-S (S2) тунер тъй като така или иначе ще ползвате допълнителен приемник.

Та...затова казах, че въпросния Sharp не става за сателитки в този смисъл, че по принцип ще трябва допълнителен приемник (което хич не ми харесва).Иначе може да се гледат и сателитни програми разбира се.

Та...в твоя случай за телевизор до иляду лева (понеже темата е за 32 инча) бих ти предложил да разгледаш тези модели:

SONY KDL-32W705 LED

SAMSUNG UE-32H6400 3D LED

LG 32LB650V 3D LED

С различни типове матрици са и за това избирай което ти допадне.

А ако можеш да си позволиш по-голям размер тези 

PANASONIC TX-42AS650 3D LED

PANASONIC TX-40AS640E 3D LED

Пак по същата причина ти предлагам два модела, за да избираш между различните типове матрици.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин видях 42 инчовия панасоник в един магазин и ми хареса. Сега го поръчах и започва голямото чакане.

Кажи магазина, защото технополис (мисля) и техномаркет имат опцята при олнайн поръчване връщане до 7 дни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кажи магазина, защото технополис (мисля) и техномаркет имат опцята при олнайн поръчване връщане до 7 дни.

Не съм в България, други са магазините.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За хол определено идеално е 42 за детска или спалня идеала си е 32 инча . На скоро си купихме за детската стая 32 инчов НЕО много съм доволен от марката и качеството на тв което дава на DTV /C телевизия в хола сме на 42 инча но не е 3Д нещо не съм им фен сега сме се насочили на смарт тв гледай там как са офертите снощи по тв реклама гледах реклама на зора за смарт тв има си всичко 32 инча е 598 лв мисля че е идеален за тебе https://zora.bg/samsung/ue32h4500/25263

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

To като тези дето си земат 4К и гледат по-калпава картина на 1080p, отколкото на Full HD телевизор, ма щото да са модерни :D

Съгласен съм с тебе, аз мисля че произведителите тестват на гръб на потребителите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък в този подфорум имам едно предложение, което не би се харесало на мнозина. Нека  отговарят хора, занимавали се и имат познания към моделите а не всеки, кой какво мислел. Аз мисля, че на много от отговарящите, телевизията и телевизорите, не са им хич ясни. След като питащия има въпрос към определени модели, нека те се коментират а не кой какво си е купил в къщи. Има достатъчно хора във форума, които са много добре запознати с много от моделите а и е видно, че силно се интересуват. Тяхното мнение по ще помогне отколкото да говорим врели-некипели.Не съм против коментара на никой, но само защото аз съм си купил някой модел излиза, че моето действие е най -правилното. Вече когато питащият иска предложение и за други модели, съм съгласен да кажете и Вашите предпочитаниш.Засегнатите, моля да не се обиждат. Това е важен технически подфорум а не детска градина с камиончета като играчки за 5 лева. Благодаря за разбирането! С уважение към Всички Вас!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване