Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коледни лампички

Тракиец

Препоръчан отговор

Изгоря ми платката на коледните лампички. Прочетох, че мога да ги включа без тази платка. Свободния кабел на единия край, всички кабели с лампички на другия. Сметят постоянно. Получи се но ми се вижда светлината по-силна. Трябва ли да запоя някакво съпротивление и какво за да не изгорят?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изгоря ми платката на коледните лампички. Прочетох, че мога да ги включа без тази платка. Свободния кабел на единия край, всички кабели с лампички на другия. Сметят постоянно. Получи се но ми се вижда светлината по-силна. Трябва ли да запоя някакво съпротивление и какво за да не изгорят?

Зависи какви са лампичките, зависи какво искате да постигнете като краен ефект

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Без платката ще стане една хубава заря. Тъй като общия брой на лампичките съвсем не прави 230 волта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За това искам съвет. Лампичките, китайски навярно с нажижаема жичка, окачвам на прозореца, който гледа към улицата. Малко детинско съревнование със съседите за украса и илюминации. Дали няма да свърши работа една лампа за осветление свързана последователно. Само че колко вата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За това искам съвет. Лампичките, китайски навярно с нажижаема жичка, окачвам на прозореца, който гледа към улицата. Малко детинско съревнование със съседите за украса и илюминации. Дали няма да свърши работа една лампа за осветление свързана последователно. Само че колко вата?

Без да знаем какви са тези лампички и каква е платката не можем да ви дадем никакъв съвет

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се стискай! Има толкова нови и атрактивни решения, а цените са съвсем достъпни и то за всеки джоб! 

Достави си Коледно удоволствие с нова украса!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За какво ти е да украсяваш и да се съревноваш със съседи ?

Съкватирантите от другите стаи още от някъде към края на Ноември - та украси в стаята, та лампички по прозорците, та какво ли не...

Вече 18-ти стана и мене още не ми се занимава и ме мързи да слагам :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предавам се, ще ги хвърля и ще купя нови. Не исках дао ги хвърлям не защото съм скрънза, а защото сърце не ми даваше да хвърлям годни неща. Толкова труд е положен, кой знае в каква китайска изба или двор, може и деца да са ги правили. Благодаря на всички и весела Коледа! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване