Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Изгоря ми платката на коледните лампички. Прочетох, че мога да ги включа без тази платка. Свободния кабел на единия край, всички кабели с лампички на другия. Сметят постоянно. Получи се но ми се вижда светлината по-силна. Трябва ли да запоя някакво съпротивление и какво за да не изгорят?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изгоря ми платката на коледните лампички. Прочетох, че мога да ги включа без тази платка. Свободния кабел на единия край, всички кабели с лампички на другия. Сметят постоянно. Получи се но ми се вижда светлината по-силна. Трябва ли да запоя някакво съпротивление и какво за да не изгорят?

Зависи какви са лампичките, зависи какво искате да постигнете като краен ефект

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без платката ще стане една хубава заря. Тъй като общия брой на лампичките съвсем не прави 230 волта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За това искам съвет. Лампичките, китайски навярно с нажижаема жичка, окачвам на прозореца, който гледа към улицата. Малко детинско съревнование със съседите за украса и илюминации. Дали няма да свърши работа една лампа за осветление свързана последователно. Само че колко вата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За това искам съвет. Лампичките, китайски навярно с нажижаема жичка, окачвам на прозореца, който гледа към улицата. Малко детинско съревнование със съседите за украса и илюминации. Дали няма да свърши работа една лампа за осветление свързана последователно. Само че колко вата?

Без да знаем какви са тези лампички и каква е платката не можем да ви дадем никакъв съвет

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се стискай! Има толкова нови и атрактивни решения, а цените са съвсем достъпни и то за всеки джоб! 

Достави си Коледно удоволствие с нова украса!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 5-6 лева да  си правиш  труда да ремонтираш не си заслужава

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво ти е да украсяваш и да се съревноваш със съседи ?

Съкватирантите от другите стаи още от някъде към края на Ноември - та украси в стаята, та лампички по прозорците, та какво ли не...

Вече 18-ти стана и мене още не ми се занимава и ме мързи да слагам :D

Редактирано от Lifebeyounearth (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предавам се, ще ги хвърля и ще купя нови. Не исках дао ги хвърлям не защото съм скрънза, а защото сърце не ми даваше да хвърлям годни неща. Толкова труд е положен, кой знае в каква китайска изба или двор, може и деца да са ги правили. Благодаря на всички и весела Коледа! 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.