Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте

Искам да си взема 32' LED телевизор без никакви екстри като smart tv, 3D и т.н. за цена между 450 и 500 лв. Ще се гледа от 2.5 - 3.5 метра. Имайки предвид качеството на кабелната ни и липсата на HD канали в пакета, реших че няма особен смисъл от Full HD.

Намерих доста отговарящи накритериите ми модели и се чудя каква е разликата между тях и отличава ли се някой като по-добър от останалите

SAMSUNG UE-32H4000    и   SAMSUNG UE-32H5030

PHILIPS 32PHH4309

PHILIPS 32HFL2819D

LG 32LB550B

SHARP LC-32LD145V

SONY KDL-32R410BBAEP

Редактирано от acmmm (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

LG 32LB550B

По-добър, по-лош... въпрос на възприятия, базирани основно върху типа на матриците. Чудеса не бива да се очакват, но смятам, че моделът на LG е за предпочитане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От изброените за мен този е по-добрия измежду конкретно зададените варианти! Това LG е HD Ready...

Кой каквото ще да си приказва дори на 32 инча има разлика между HD Ready и Full HD.Разстоянието от което ще гледаш е наистина голямо и си за много по-голям диагонал, но да се взема в днешно време HD Ready за мен е безумие!

Ако ще е LG до 500 лв погледнете този модел

LG 32LB5610 LED

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията! Сега избора ми се ограничава само до два варианта, които са на еднаква цена:

LG 32LB5610 LED

SAMSUNG UE-32H5030

Разгледай ги и двата модела.Съществената разлика е в матриците им.Който ти допадне.

Ако ще гледаш фронтално - Samsung-а - има по-добро черно и контраст.Ако ще гледаш и под ъгъл - LG-то.

Подсказвам ти малко за ориентир какво да гледаш!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за полезната информация. Не разбирам от матрици, но май Самсунга ще ми върши по-добра работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.