Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте :)

Наскоро реших че трябва да си взема нова видео карта ,защото старата ми взе да сдава багажа и  реших да потърся в нета какво има . След известно време се спрях на gtx 970 ,но видях че ако си поръчам картата през амазон ще ми излезе много по-евтино . Тръгнах да чета из нета и видях ,че ще е добре да си взема  картата през amazon.uk откъдето картата ще ми излезе даже по-скъпо . Та да питам има ли начин да взема  тази карта (да речем)-

http://www.amazon.com/gp/product/B00NVODXR4/ref=ox_sfl_cart_mbc_s1?ie=UTF8&psc=1&serverToken=Obidos

от тази версия на сайта и има ли опция да платя на място когато ми я донесат ?

Общо взето моля да споделите всичко което знаете за покупка през този сайт :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Мисля, че не доставят до България;

2. Ще платиш ДДС 20%;

3. Няма как да си ползваш гаранцията;

4. Зависи как ще плащаш, може после да разбереш, че си платил 20-ина долара преводни такси;

5. Ако случайно доставят и до България, транспорта няма да е никак евтин.

По-добре си я вземи от България.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :)

Наскоро реших че трябва да си взема нова видео карта ,защото старата ми взе да сдава багажа и  реших да потърся в нета какво има . След известно време се спрях на gtx 970 ,но видях че ако си поръчам картата през амазон ще ми излезе много по-евтино . Тръгнах да чета из нета и видях ,че ще е добре да си взема  картата през amazon.uk откъдето картата ще ми излезе даже по-скъпо . Та да питам има ли начин да взема  тази карта (да речем)-

http://www.amazon.com/gp/product/B00NVODXR4/ref=ox_sfl_cart_mbc_s1?ie=UTF8&psc=1&serverToken=Obidos

от тази версия на сайта и има ли опция да платя на място когато ми я донесат ?

Общо взето моля да споделите всичко което знаете за покупка през този сайт :)

This item does not ship to Sofia, Bulgaria

И не, не можете да платите при получаване

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Мисля, че не доставят до България;

2. Ще платиш ДДС 20%;

3. Няма как да си ползваш гаранцията;

4. Зависи как ще плащаш, може после да разбереш, че си платил 20-ина долара преводни такси;

5. Ако случайно доставят и до България, транспорта няма да е никак евтин.

По-добре си я вземи от България.

Гаранция няма никаква при купуване от Англия или Америка.

От друга страна от Амазон само с карта може да се пазарува, няма плащания тип наложен платеж на куриер.

И някои обяви в Амазон имат безплатна доставка до България но се чака до 21 дена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.