Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся определен вид свещ

aMoPe

Препоръчан отговор

Здравейте! Не знам дали сте били в Дружба 2 в Арон, ама там има една много яка свещ! Ако някой, някъде е виждал  и знае да продават подобни свещи, да драсне! :)

П.С - да, няколко пъти ги молихме да я продадат, ама била много стара и била декор и т.н. Не я продават.

Благодаря!

471419341726.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, там го видях, ама няма цена, никаква информация... 

Или не разбирам как стават нещата в тоя сайт :D

Мммм, а ако си я направиш сама?

Взимаш една бяла свещ като тази, а символите ги рисуваш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

...

А ако се опиташ да си я поръчаш: Леене на декоративни свещи

А сега ти, ако можеш да ми помогнеш с намирането на магазин в София за карвинг свещи ще си златна!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чакай,ч е обърках темите...

Аз се оправих, ей сега ще редактирам да обясня.

Благодаря за идеята, Стан, ама нямам никаква представа къде могат да се продават из Софето таквиз свещи...  :rolleyes:

Та, аз се оправих, след безжалостно ровене и звънене, намерих една мацка, дето ги прави и я изнудих по телефона да мия направи експресно и да ми я прати с бърз куриер, та утре преди края на работния ден да е при мен :)

Всъшност, защо и ти не пробваш там, може момичето да ти направи по поръчка твоята свещ.

Аз я намерих тук: http://www.dreamart.bg/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! Хаха, виж кво нещо е, никога не ми е идвало  на ум, че мога да я поръчам да ми я направят! :D

Е и на мен :D :D

Ама покрай моето ровене се сетих и за теб :D :D

Успех!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване