Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

След като си поръчах от никем кутия(фд 3300) и охладител(212 ево,който нямаха вече) ми препоръчаха Т4 Хайпър.

Разтърсих се в интернет и не видях много ревюта,за това се допитвам до вас:

Струва ли си охладителят и колко голяма разлика в температурата ще видя от Стоковият?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от jivk03
      Здравейте на всички! Имам един мааалък въпрос ..
      Колебая се между 2 захранвания 
      Fortron 700W и CM 700w но не знам кое да избера долу са линковете 
      Fortron- http://m.ardes.bg/power-supplies/700W+Cooler+Master+B700+V2-63112
      CM- http://m.ardes.bg/power-supplies/700W+Fortron+Hyper+M-70291
      Ако имате идея за друго по-добро на същата цена казвайте :))
    • от sss
      Добър вечер на всички
      След като преди повече от месец 3 годишната ми мишка (A4Tech x7 f4) ме предаде дойде време да я сменям. Бюджета ми е 80 лв максимум. Знам, че това не е много за "Геймърска мишка"
      Спрях се на CM Storm Mizar: 
      http://www.gplay.bg/cm-storm-mizar-%D0%B3%D0%B5%D0%B9%D0%BC%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BC%D0%B8%D1%88%D0%BA%D0%B0
      и на Steelseries Rival 100:
      http://www.gaminggear.bg/steelseries-rival-100-black-%D0%B3%D0%B5%D0%B9%D0%BC%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BE%D0%BF%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B8%D1%88%D0%BA%D0%B0
      Коя от двете ще ми препоръчате? Доколкото видях и двете мишки са малки (аз не съм с много малки ръце  )
      Предварително ви благодаря за помощта ви
      Лека вечер!
    • от xXx*Triple*xXx
      Добра вечер на всички И така наскоро един приятел ми препоръча програмата CleanMaster за моя андроид телефон преди бях с Ccleaner но той каза,че отдавна използва CleanMaster доста отдавна и му върши перфектна работа В самата програма също така има и вградена антивирусна.И от няколко дни се чудя има ли я тази програма CleanMaster за Windows XP,Vista,7,8 или е само за андроид телефони и таблети Някой ако знае откъде мога да я изтегля за компа да даде линк или да каже името на сайта. Мерси Предварително м/у другото с windows xp 32bit SP3 съм !!!
    • от NoThxTV
      CM Storm представиха на скоро падовете си от серията Swift-RX, които са насочени към различните стилове на игра, които ползват геймърите. Тъй като в различните игри, ползвате различно бърза мишка, често ви трябва или по-голям пад или пък сегашният Ви пад е прекалено голям и Ви трябва нещо по-малко и комфортно.     CM Storm Swift-RX е серия от 4 пада, които покриват различните изисквания за големина на пада и задоволяват и най-притенциозните. Разработени с текстинла повърхност, подходяща както за оптични, така и за лазерни мишки, основата на падовете е гумирана, което поставя здраво пада на вашето бюро, без да се плъзга. Допълнително нещо е зашитият ръб на падовете, които допринася за по-дългият им живот без да се разнищват или разпадат. CM Storm Swift-RX XL пък е най-големият пад от четирите, като той е разработен с идеята да сложите и клавиатурата си, освен мишката на него. Аз лично не бях ползвал подобно нещо до момента, но определено ме впечатли. Ако примерно имате някаква наранена повърхност по бюрото или пък просто искате да завършите вашият сериозен CM Storm сетъп, това е перфектно решение. Ето и размерите на отделните падове :   XL: 900 x 360 x 3 mm Large: 450 x 350 x 3 mm Medium: 320 x 270 x 3 mm Small: 250 x 210 x 3 mm     Ако имате въпроси относно падовете, както и относно всякакви компоненти от геймърските продукти на CM Storm, ще се радвам да отговоря на вашите въпроси, ако все пак искате да видите как изглеждат падовете на живо, Ви оставям с това видео :
    • от icakaaa
      Ще може ли някой да ми каже кой е най-добрият охладител до 70 лева(въздушен) става въпрос за performance и надеждност.....  като се вземе под внимание че ще се клоква след време  конфигурацията от подписа.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.