Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам една свободна букса на видеокартата, прилича на тази за монитора, но е по-различна. Означена е с правоъгълник с две кръгчета вътре, прилича на видеокасета (означението, не буксата) или нещо подобно. За какво може да е тази букса ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На официалната страница на видеокартата ти си пише.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам една свободна букса на видеокартата, прилича на тази за монитора, но е по-различна. Означена е с правоъгълник с две кръгчета вътре, прилича на видеокасета (означението, не буксата) или нещо подобно. За какво може да е тази букса ? 

Снимай го, така нищо не се разбира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

VideoConnectors.png

Choise is Yours

Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

VideoConnectors.png

Choise is Yours

Автора има в предвид означението. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз имах предвид да си избере визуално неговия съединител.

XECUTIONER, как разбра какво е имал предвид авторът?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз имах предвид да си избере визуално неговия съединител.

XECUTIONER, как разбра какво е имал предвид авторът?

Чета внимателно и ако и ти го направиш ще ме разбереш.

Лека нощ. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е сериен порт, няма нищо общо с видеото

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е сериен порт, няма нищо общо с видеото

И за какво се използува ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И за какво се използува ?

За връзка към телефонен модем. Или друго устройство, което ползва серийна връзка

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За връзка към телефонен модем. Или друго устройство, което ползва серийна връзка

Добре, значи видеокартата има само една букса, която е VGA в моя случай. Има ли вариант освен монитора, който е свързан сега, едновременно с него да свържа и ТВ с HDMI порт?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, значи видеокартата има само една букса, която е VGA в моя случай. Има ли вариант освен монитора, който е свързан сега, едновременно с него да свържа и ТВ с HDMI порт?

Имате ли такъв извод?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Serial port wiki

На вас ви трябва изход към втори монитор и нямате на видеокартата втори такъв или просто нямате какво да правите и си пишете разни неща?

Редактирано от belivakov (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Serial port wiki

На вас ви трябва изход към втори монитор и нямате на видеокартата втори такъв или просто нямате какво да правите и си пишете разни неща?

Явно го сърби клавиатурата. Чудя се - к'ва ще да е тая видеокарта? Погледнах на най-стария ми комп - има VGA, S-video и DVI-I Dual Link.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Intel® G41 Express Chipset (Microsoft Corporation - WDDM 1.1)

Това ми е видеокартата, вградена е.Имам си какво да правя, просто потърсих помощ. Взех си ТВ и искам да го свържа към компютъра успоредно с монитора, който си имам отдавна. Но картата е само с една VGA букса, освен това ТВ има само HDMI.

Благодаря на всички за огромната помощ, която получих !

Весела Коледа и приятно посрещане на НГ !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Intel® G41 Express Chipset (Microsoft Corporation - WDDM 1.1)

Това ми е видеокартата, вградена е.Имам си какво да правя, просто потърсих помощ. Взех си ТВ и искам да го свържа към компютъра успоредно с монитора, който си имам отдавна. Но картата е само с една VGA букса, освен това ТВ има само HDMI.

Благодаря на всички за огромната помощ, която получих !

Весела Коледа и приятно посрещане на НГ !

Здравей, не им се сърди, опитват да помогнат, но нещо не им се получава. Проблема е че няма почти никаква информация за хардуера.

Когато се задава хардуерен въпрос е добре да се прочетат важните теми в разделите и въпроса да се зададе както трябва.

Това спестява време и тъпи коментари.

Crystal Sphere Error 404 или Kак да задаваме правилно въпроси

Как да разберем с какъв хардуер разполагаме?

Използвате вграденото видео, явно дъното е доста старо/бюджетно и има само един изход.

Решението е да се закупи външна видео карта.

Може да се търси втора ръка или да се вземе чисто нова с гаранция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, не им се сърди, опитват да помогнат, но нещо не им се получава. Проблема е че няма почти никаква информация за хардуера.

Когато се задава хардуерен въпрос е добре да се прочетат важните теми в разделите и въпроса да се зададе както трябва.

Това спестява време и тъпи коментари.

Crystal Sphere Error 404 или Kак да задаваме правилно въпроси

Как да разберем с какъв хардуер разполагаме?

Използвате вграденото видео, явно дъното е доста старо/бюджетно и има само един изход.

Решението е да се закупи външна видео карта.

Може да се търси втора ръка или да се вземе чисто нова с гаранция.

Благодаря за добронамерения тон! Искам да попитам ако разклоня съществуващата VGA букса на две, в едната си включа монитора, а в другата кабел VGA to HDMI ще има ли резултат ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не искате да взимате нов компютър, кажете модела на дъното, за да може да ви препоръчаме отделна видеокарта, също и захранваннето.

Благодаря за добронамерения тон! Искам да попитам ако разклоня съществуващата VGA букса на две, в едната си включа монитора, а в другата кабел VGA to HDMI ще има ли резултат ?

Да ще има, но ако монитора е с по-малка резолуция от телевизора или картината ще е размазана, или ще има черни линий отстрани.По-добрият вариант тука е външна видеокарта.

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не искате да взимате нов компютър, кажете модела на дъното, за да може да ви препоръчаме отделна видеокарта, също и захранваннето.

Да ще има, но ако монитора е с по-малка резолуция от телевизора или картината ще е размазана, или ще има черни линий отстрани.По-добрият вариант тука е външна видеокарта.

ASRock G41M-GS3 (CPUSocket)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Начинанието е възможно, но ще излезе по-скъпо от закупуването на евтина дискретна графична карта, с която и качеството на сигнала ще бъде по-добро. Ето вариант, който ще ви свърши чудесна работа: 5450 с безплатна доставка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ASRock G41M-GS3 (CPUSocket)

Разклоняването не е добра идея, потребителя над мен е описал какви ще са евентуалните проблеми.

Пък и фабричен кабел струва поне 20лв. и трудно се намира, за толкова може да се намери видео втора ръка с нужните изходи.

VGA_Splitter_Cable.jpg

Така изглежда кабела.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.