Премини към съдържанието
PlamenWNC

Как да си направим БЕЗПЛАТЕН уеб сайт ?

Препоръчан отговор

Постоянно ли искате да си направите един добър уеб сайт ?

Намирате някакви системи ,но винаги не ви вършат работа ?

Тази тема е вашето решение.

Ще се научите как да си направите безплатен уеб сайт.

Моля следвай стъпките:

1. Ще ви е нужна отново платформа за създаването на вашия уеб сайт. 

В случай ние сега ще изберем oVo , това е една много добра и БЕЗПЛАТНА система за създаването на един добър уеб сайт.

2. Когато влезете в ... уеб сайта вие трябва да се регистрирате. 

(След като влезете в сайта, просто натиснете на бутона нова регистрация).

След което ви е ясно какво трябва да правите - трябва да се регистрирате и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да се съгласите с uID условията. 

След което вие ще бъдете пратени в сайт ''uid.me'' там трябва да влезете в акаунта си (акаунта който регистрирахте в ...) , но в uID трябва да попълните само вашия E-Mail и паролата. След което вие ще бъдете пуснати на вашия uID WebTop (за да се върнете във вашия Webtop, отидете в сайта s1.uid.me). Създавате си административна парола по избор (трябва да е различна от регистрацията ви в ...). След което вие напълно получавате ваш собствен uID Web Top. Ще имате прозорец като на Windows именуван ''Управление на уеб сайтове'' натиснете на раздел ''Нов уеб сайт'' 

За да създадете нов уеб сайт направете следното:

Попълнете:

Адреса на уеб сайта си, той ще завършва на домейн .

Препишете кода за сигурност и се съгласете с условията за ползване.

След което ще ви изпише, че вашия уеб сайт е създаден, но трябва да го довършите (инсталирате) в контролния панел (Натиснете ''Уеб Сайт в контролния панел''). Направете следното:

Изберете титла на сайта (във всеки сайт се вижда горе един текст. Примерно като публикувате тема в kaldata.com горе ви пише ''Публикуване на тема - kaldata.com - форуми''), е това е същото, просто трябва да попълните какво да пише горе.

Изберете дизайн на сайта (може да се смени винаги, по всяко време) и изберете език на сайта ви.

След което изберете предложените модули. Пример: Форум, Файлов каталог и други. Предупреждение: ЗАДЪЛЖИТЕЛНО изберете редактор страници и сайт новини.  Натиснете на бутона ''Продължи''. След което вие ще бъдете изпратени в контролния панел на сайта си (името на вашия сайт.). Сега сайтът е създаден успешно, започнете да добавяте елементи в него.

Ако се чудите ''Как става това ?'' ще ви кажа най-основните настройки, които можете да настроите за вашия уеб сайт:

За да изтриете или добавите нов модул:

За добавянето: В контролния панел на сайта си ще намерите менюто наклонено меню. Най-долу натиснете на ''Неактивни''. Това са модулите които НЕ СА добавени. За да ги добавите натиснете на избрания модул и натиснете на ''Инсталирай модула''.

Изтриване: Изберете модул и натиснете на ''Изтрийте модула''

Как да добавим/премахнем потребител от някой група ?

За добавяне на потребител: Изберете модула ''Потребители''. Където пише ''Търсене на потребител'' въвеждате името на потребителя и му изберете групата, която искате да бъде.

За премахване на потребител от групата: Изберете име на потребител и му изберете отново групата Потребители.

(.предлага регистрация от самия сайт, не е нужно да си  регистриран в . , за да влизат/регистрирват във вашия сайт :) ).

За форума:

Отидете на модула Форум и ще видите бутони ''Нов раздел'' и ''Нов форум'' Забележка: При някой може да излиза Добави нов, вместо нов  ;) ).

За да смените дизайна на сайта си:

Отидете в началото на контролния панел, натиснете горе на ''Настройки'' , а от там на ''Общи настройки'' след което ще видите ''Дизайн на сайта'' натиснете на ''Изберете дизайн'' и си избирате нов дизайн. 

Как да си сложа друг домейн на сайта, а не .. ?

Моля, посетете някоя друга тема, аз препоръчвам . ;) 

Успех с вашия уеб сайт!  :) 

Редактирано от capnemo
реклама (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Постоянно ли искате да си направите един добър уеб сайт ?

Намирате някакви системи ,но винаги не ви вършат работа ?

Един добър сайт,не става безплатно.Пробвал съм подобни системи и безплатни програми,които не са ми вършили работа.В смисъл безплатното е само за се закачиш да го правиш и да се регистрираш (сиренцето в капана,също е безплатно!).После се оказва,че това което ти е нужно се плаща допълнително.Примерно искаш някаква допълнителна функция която фигурира,а се показва съобщение,че е възможна след заплащане.Да предположим,че някой успее да си направи сайт,но се оказва след това,че сайта не се открива в търсачките.Тогава пак трябва да се плаща,за да стане откриваем в мрежата.Ами ако някой ден просто сайта,на който разчиташ,изчезне без следа?Това не е невъзможно да се случи,при безплатните услуги.На кой ще се оплаче човек,след като не е платил?В крайна сметка,регистрирането на собствено(защитено) домейн име,плюс хостинг на сайт,не е скъпо.Аз например,за домейн име,платих колкото струват три кутии цигари,а хостинга на сайта за една година е още 5 кутии...

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На практика е възможно да се направи напълно безплатн един приличен уеб сайт... другия по-важен въпрос е, че професионални сайтове безплатно няма как да се направят, а от авторското по-добро няма... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте нов сам тук и искам да попитам нещо но незнам дали тук е мястото за това . Та така значе искам да сменя от сайта си даден линк имам предвид до се като се цакна на примерно сабитие и автоматично да препраща на даден линк примерно както при мене е е в дадена игра самоче вече тази информациа от този линк кадето казвам е стара и искам само да сложа тояс да редактирам линка и да ме препраща пак в играта сега сам сменил името на линка обаче като се чукне пак ме вкарва на старото място Благодаря ви и още веднаж се извинчвам за това ако не сам писал кадето трябва но ще се науча след като ми кажете разбирасе Лек ден на всички

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте нов сам тук и искам да попитам нещо но незнам дали тук е мястото за това . Та така значе искам да сменя от сайта си даден линк имам предвид до се като се цакна на примерно сабитие и автоматично да препраща на даден линк примерно както при мене е е в дадена игра самоче вече тази информациа от този линк кадето казвам е стара и искам само да сложа тояс да редактирам линка и да ме препраща пак в играта сега сам сменил името на линка обаче като се чукне пак ме вкарва на старото място Благодаря ви и още веднаж се извинчвам за това ако не сам писал кадето трябва но ще се науча след като ми кажете разбирасе Лек ден на всички

В твоя сайт можеш да смениш само адреса на линка,но това е само ако искаш да се отваря някой друг.Ако искаш да промениш информацията на самия линк,трябва да имаш достъп до него, за редактирането му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да аз имам паролата и сам админ така да се каже и мога да правя промени но незнам как а човекат който го прави до сега не  етук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

значе на снимка 1 като се чукне на токенс дето е ме прехварлч на снимка 2 то това е целта самоче искам да смена линка от снимка 2 понеже е стар

post-345851-0-01344900-1427190391_thumb.

post-345851-0-58597200-1427190391_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.