Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Безжична връзка на компютър с рутер

Препоръчан отговор

За първи път си инсталирах рутер." TP-LINK WR841N" чрез настолен компютър,който си има безжична мрежова карта.След инсталацията безпроблемно се свързвам чрез таблети ,лаптопи но с компа става само с кабел.Безпроблемно намира сигнала,но при опит за свързване ми иска това:Мрежово удостоверяване/Въведете идентификационните данни на потребителя/Потр.име/Парола.

Дали съм сгрешил нещо с конфигурацията или нещо друго?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Грешка е че правите настройките чрез WLAN. Върнете му фабричните настройки (задържате бутончето на задния панел за около 10 сек) и ги направете наново с вързан етернет кабел към машината

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Настройките съм ги направил при свързан етернет кабел от рутера към компа,и сега при включен кабел се включвам директно без проблем,но като опитам безжична връзка не става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А парола на безжичната мрежа сложил ли си? Тази безжична карта на компа да не би да има драйвер, който управлява профила за връзка?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложил съм парола,но не стига до там да ми я поиска.Това за драйвера как да проверя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложил съм парола,но не стига до там да ми я поиска.

Тази безжична карта на компа да не би да има драйвер, който управлява профила за връзка?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е драйвера-D-Link AirPlus G+ DWL-G520+ Wireless PCI Adapter

Нека перифразирам въпроса си.

Този ли софтуер използваш когато се свързваш към безжичните мрежи или Windows управлява тези процеси?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До сега не съм се свързвал с безжични мрежи с тая машина,а картата си беше на нея,когато го купих на старо.

Снимки от менюта и питанките биха погнали много, за да помогнем

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване