Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет!Тази година завършвам основното си образование и съм се насочил към Симеоново или Национален Военен Университет "Васил Левски" във Велико Търново.Имам няколко въпроса и се надявам някой да ми обясни.За Симеоново бих искал да зная какви точно изпити има,цялостната оценка от дипломата ли е важна или определени предмети.За военният университет знам , че освен физически и психо тест , трябва да държа и изпит по един от изброените предмети(Математика,География или История) и разбира се и тест по чужд език ,но и тук не ми е ясно ,цялостната оценка на дипломата за основно образование ли е важна или по определен предмет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Симеоново е същата работа, но там нямаш изпит по География,Математика или История! Само психически,физически и медицински преглед.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емо , знам , прегледал съм всичко , просто искам да знам дали има нещо повече , дали не изпускам нещо което трябва да знам , тъй като не съм много добър по История,География или Математика,нямам най-добрите оценки , но пък английския ми е като майчин език и по всичко друго съм отличник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емо , знам , прегледал съм всичко , просто искам да знам дали има нещо повече , дали не изпускам нещо което трябва да знам , тъй като не съм много добър по История,География или Математика,нямам най-добрите оценки , но пък английския ми е като майчин език и по всичко друго съм отличник.

Ако си навит, толкова да кандидатстваш трябва да следиш, когато излезе конкурс ходиш и се пробваш! Аз тази година, също ще кандидатствам, но само да има обявен конкурс. 

Успех ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

но пък английския ми е като майчин език и по всичко друго съм отличник.

И ти с перфектен английски реши да се пробваш за шапкар !!! 

Успех.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това само на място могат да ти го кажат. Това, че знаеш английски език е много добре. Може доста добре да се развиеш стига да си сериозен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Академията на МВР ще допълня само едно. 28 областни дирекции на МВР с по 10 души кандидати /пълни отличници и имащи вуйчо владика/ прави 280 места. Направи си сам сметката какъв ти е шанса да се класираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз мога да ти дам най-прясна информация за Симеоново, има 4 изпита, медицински преглед, физическа годност, психо тест и тест по български език (от миналата година е въведен). Всички тестове се минават в Симеоново, ако ги преминеш успешно следва класиране по бал миналата година местата бяха малко около 30 момчета и 5-10 момичета, оценяването ще го видиш в сайта на Академията, когато пуснат заповедта за приема(обикновено март.април месец) главно се гледат матурите и теста от български език. Тея глупости, че ти трябват връзки или пари, за да влезеш не ги слушай, има и такива но са единици, ако имаш висок успех имаш реален шанс да влезеш! Но влезеш ли в Симеоново се приготви да учиш много право, Академията е една от най-силните правни школи в България след Софийския университет!

Редактирано от nikeman (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Академията на МВР ще допълня само едно. 28 областни дирекции на МВР с по 10 души кандидати /пълни отличници и имащи вуйчо владика/ прави 280 места. Направи си сам сметката какъв ти е шанса да се класираш.

Тук си напълно прав, но пък нищо не му пречи да опита.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.