Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, скоро си харесах този телефон и се чуда дали си заслужава и дали изобщо е добър. Искам да знам дали камерата е добра толкова. И ако може ми предложете други на тая цена плюс минус няколко лева.

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никак не си струва, камерата едва ли отговаря на заявеното като характеристика. По-добре в този бюджет:

Lenovo S580 или LG L Bello или Motorola Moto G2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леновото най-много ми допадна. Искам да знам дали толкова много ядра дали ще ги ползвам всички, като играя и съм в нета.

А Samsung galaxy s3 neo по-добър вариант ли е от Lenovo S580. Или някой друг самсунг по-добър ли е.

Виж това.

A тоя телефон надежден ли е. Тоест дали ще издържи 2 години без да забива и дали е добър както на характеристиката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да знам дали тези телефони ще издържат 2 години. Конкретно се интересувам от Prestigio 5508. Ако някой знае нещо за марката и за този модел да сподели. Мерси предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да знам дали тези телефони ще издържат 2 години. Конкретно се интересувам от Prestigio 5508. Ако някой знае нещо за марката и за този модел да сподели. Мерси предварително!

Нищо хубаво. Прочетете в колко теми хора се оплакват от тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Искам телефон, който ще издържи две години и се спрях на Prestigio 5508. Какво ще ми каже те за тази марка. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бих си го купил ако трябваше да избирам за мен. Има предостатъчно негативни отзиви за марката във този и други форуми които всеки може да прочете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бягай от това Престижо.

Huawei Ascend G6

LG G2 Mini 4G

И малко по-скъпото LG G3 S

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Искам телефон, който ще издържи две години и се спрях на Prestigio 5508. Какво ще ми каже те за тази марка. Благодаря предварително.

Колко теми ще пускаш още за този телефон? Докато ти напишат че е хубав?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Хакера, внимавай как разговаряш с хората от този форум. Имай малко уважение!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.