Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте прочетох темите със сходния проблем на моя, но уви нищо не помогна, триене дефрагментиране и т.н. преинсталиран е преди 4 месеца няма много неща инсталирани от 49ГБ имам няколко-стотин мб свободни и не мога да разбера къде са се дянали толкова гб, моля помагайте понеже не ми се иска да го преинсталирам, само в краен случай. Благодаря предварително на всички отзовали се! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте прочетох темите със сходния проблем на моя, но уви нищо не помогна, триене дефрагментиране и т.н. преинсталиран е преди 4 месеца няма много неща инсталирани от 49ГБ имам няколко-стотин мб свободни и не мога да разбера къде са се дянали толкова гб, моля помагайте понеже не ми се иска да го преинсталирам, само в краен случай. Благодаря предварително на всички отзовали се! :)

Проверете колко са заели точките за възстановяване

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли други файлове/музика,снимки,филми/?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ръчнотрябва да изтриеш от твоите архиви,това което не ти е нужно.Нормално само системата трябва да заема около 25 до 30 гб.!Правил ли си почистване със  CCleaner?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмата TreeSize Free показва какво, колко място заема на хард диска.

https://www.jam-software.de/customers/downloadTrial.php?article_no=80&language=EN&PHPSESSID=5kfv3539bo4h8ab1dqcbp4a1e6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

П.С. Решихме проблема с колегата capnemo цялата работа била при точките на възстановяване...

Искрени благодарности на всички отзовали се!!!

7854942w.png

McLane - само програмите които са ми нужни са на дял Ц, както казах не намирам логика къде се губят тези останали гб на снимките по долу се вижда 26гб заемам реално, а останалата половина един бог знае какво става с нея.. :(

Димитър 59 - Сканирал съм с антивирусната, пускал съм цц клийнър и нищо освобождава нижави мб само.

klz1421502610g.jpgopt1421502671h.png

Редактирано от Christian Petrow (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.