Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Помогнете ми да си избера смартфон до 450 лева максимална цена с 5 инчов екран резолюция над 720*1280, над 1г рам памет, над 1,2 GHz процесор с 4 ядра, батериата да издържа много, камерата да е над 8-мегапиксела и да има втора .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Помогнете ми да си избера смартфон до 450 лева максимална цена с 5 инчов екран резолюция над 720*1280, над 1г рам памет, над 1,2 GHz процесор с 4 ядра, батериата да издържа много, камерата да е над 8-мегапиксела и да има втора .

Ако можеш да направиш компромис за рамта и процесора да е точно толкова колкото е минимума за сметка на по-ниската цена и по-големия дисплей (което е голямо предимство според мен) тогава ти препоръчвам това. Аз го ползвам вече от 4 месеца и съм изключително доволен. Имай предвид че все пак е доста голямо устройство, почти таблет. Побира се в джоба, но си е голям :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GoClever не бих препоръчал. Имам горчиви спомени.

Аз бих си взел това :

Xiaomi Mi3 Smart Phone Snapdragon 800 Quad Core Android 4.2 5 inch 2.3GHz 2GB RAM 16GB ROM 13.0MP

Подкрепям с две ръце - това е апарата за желаните параметри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и да ти хареса:

http://ardes.bg/smartphone/Lenovo+S850-64810

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GoClever  е много голям за мен, Xiaomi колко лева е, защото само го има в долари, а леновото ми допадна. А леновото има ли контакт до батерията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GoClever  е много голям за мен, Xiaomi колко лева е, защото само го има в долари, а леновото ми допадна. А леновото има ли контакт до батерията.

Отвори продавалник и ще видиш цените, но са по-високи и затова Кен ти е дал линк към единствено надеждния сайт, откъдето да го вземеш с гаранция и на добрата цена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш изчакай за Asus ZenFone 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

И от мен глас за  Mi3. Много добро телефонче. Прочети повече за него в българския андроид форум. Има много инфо. А и ще ти хареса как работи. 850 на Lenovo е добро, но в 2015 година с 1,2 процесор - нещо не ми се нрави хич! Погледни на какви по-евтини модели процесорите са над 1,7 гигахерца. И ако някой ти каже, че не е от значение какъв му е процесора, не му обръщай внимание!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ASUS ZenFone 5 ми хареса повече отколкото 2

И от мен глас за  Mi3. Много добро телефонче. Прочети повече за него в българския андроид форум. Има много инфо. А и ще ти хареса как работи. 850 на Lenovo е добро, но в 2015 година с 1,2 процесор - нещо не ми се нрави хич! Погледни на какви по-евтини модели процесорите са над 1,7 гигахерца. И ако някой ти каже, че не е от значение какъв му е процесора, не му обръщай внимание!

Прав си молко е малък 1,2 гигахерца .

А Samsun galaxy s3 neo добър вариант ли е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Не го коментирам.  Аз съм гласувал за Мi3, защото ако продължаваме да коментираме всеки телефон, страниците на форума ще се "изчерпат"

Тук има пълна и подробна информация за всеки телефом. Можете да я погледнете и да си сравнявате, като изхождате от Вашите предпочитания.   http://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_3-5678.php

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, добър е! Щях да ти го предложа, но ти искаш 1080p дисплей, иначе за парите си е супер!

Само че - забрави за ъпдейт на OS-а.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По характеристика Xiaomi е много добър, но след няколко месеца дали още ще е толкова добър. Малко ми е скъп 550 лева. Ако намериш някаква оферта и да е в BGN ми прати линка.

Намерих един Prestigio 5508 параметрите са добри и цената е прилична.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Prestigio  

Ко?

Не!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо? Един приятел има и е доволен от него. Ти защо не си доволен?

Само, че неговия е 5300, но пък параметрите са по-малки и затова търсих друг и видях тоя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

По характеристика Xiaomi е много добър, но след няколко месеца дали още ще е толкова добър. Малко ми е скъп 550 лева. Ако намериш някаква оферта и да е в BGN ми прати линка.

Намерих един Prestigio 5508 параметрите са добри и цената е прилична.

И аз като Algor - Не!

Моделът Mi3 ще е актуален още дълго време. Не ти се вярва, защото не ти е попадал в ръцете. Невероятно гладка и бърза работа. Представи си Mi4 който не е много по- добър от него, но поне до преди няколко дни беше флагман на фирмата, докато не пуснаха новия 5,5 инчов Pro на изложението, тази година. Прочети бе човече, нищо няма да загубиш. Ето, Алгор е работил и с двата модела. Аз съм се занимавал с Mi3 - отлична работа във всяко отношение. И сега ще кажеш - ами ти с какъв си? Huavei 6 i 7. Но Мi 3 не отстъпва нито на единия, най- малко на 6-ицата! Чакай , чакай! Ти си малко момче. Така ли да го разбирам?

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз като Algor - Не!

Моделът Mi3 ще е актуален още дълго време. Не ти се вярва, защото не ти е попадал в ръцете. Невероятно гладка и бърза работа. Представи си Mi4 който не е много по- добър от него, но поне до преди няколко дни беше флагман на фирмата, докато не пуснаха новия 5,5 инчов Pro на изложението, тази година. Прочети бе човече, нищо няма да загубиш. Ето, Алгор е работил и с двата модела. Аз съм се занимавал с Mi3 - отлична работа във всяко отношение. И сега ще кажеш - ами ти с какъв си? Huavei 6 i 7. Но Мi 3 не отстъпва нито на единия, най- малко на 6-ицата! Чакай , чакай! Ти си малко момче. Така ли да го разбирам?

Аз ти казах до 450 максимална цена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/htc/desire-816-p229057563/?gclid=Cj0KEQiAiuOlBRCU-8D6idaPz_UBEiQAzTagNHKfez_8_VId2suJloesUHJHO62Q_nAKYhBgh6hyIXgaAqIM8P8HAQ#opisanie

Имам 610,перфектен е телефона,по нищо не отстъпва на самсуняците и всичките LG-та в този ценови клас.

Може и този смартфон,който всички ти предлагат да е добър,но за мен от опит най-добре е HTC,всеки детайл на телефона е изпипан,макар и да са малко бъгави новите Sense,поне при мен.В сравнение с на майка ми и на сестра ми лигавите S4 и S4 mini моя и на баща ми Desire 500 и 610  :D  :D  :D  всичко изглежда доста по-добре като качество.Вярно телефоните са различен клас,но при S4 mini и S4 кантовете отстрани се набиват много лесно,и двата телефона са като бити с чук.Микрофона се запушва с боклуци много лесно,защото е най-обикновена дупка,в която всичко влиза,докато при Htc е заоблено,за да не влиза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Аз ти казах до 450 максимална цена.

Да си изтрия ли постовете тогава? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/htc/desire-816-p229057563/?gclid=Cj0KEQiAiuOlBRCU-8D6idaPz_UBEiQAzTagNHKfez_8_VId2suJloesUHJHO62Q_nAKYhBgh6hyIXgaAqIM8P8HAQ#opisanie

Имам 610,перфектен е телефона,по нищо не отстъпва на самсуняците и всичките LG-та в този ценови клас.

Може и този смартфон,който всички ти предлагат да е добър,но за мен от опит най-добре е HTC,всеки детайл на телефона е изпипан,макар и да са малко бъгави новите Sense,поне при мен.В сравнение с на майка ми и на сестра ми лигавите S4 и S4 mini моя и на баща ми Desire 500 и 610  :D  :D  :D  всичко изглежда доста по-добре като качество.Вярно телефоните са различен клас,но при S4 mini и S4 кантовете отстрани се набиват много лесно,и двата телефона са като бити с чук.Микрофона се запушва с боклуци много лесно,защото е най-обикновена дупка,в която всичко влиза,докато при Htc е заоблено,за да не влиза.

Благодаря, но 816 е малко голям за мен а 10 малък. Знам че са много добри , ама аз искам и да е голям.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, но 816 е малко голям за мен а 10 малък. Знам че са много добри , ама аз искам и да е голям.

Е,610 си е големичък честно да ти кажа,поне моите китки не са много големи.816 наистина е голям,а 610 е 4.7 инча,но е голям колкото HTC one,заради колонките...Общо взето стъклото по него е доста,мога да ти снимам.816 е по-добър,цената от 450 лева за него е много добре.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А престижиото дали си заслужава?

Не,не,не и НЕ.Един приятел си взе едно престижио,нали за 250 лева и на първия ден се развали,ходи с баща си до мтел и го смениха с S3 mini  веднага.Една година вече си кара с него.816 е добър телефон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aз пък чувам добри неща за него май ще реша между lenovo, hts i prestigio.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aз пък чувам добри неща за него май ще реша между lenovo, hts i prestigio.

Ти си чувай,аз ти казвам да не се набуташ зверски с това престижио или пък леново,това са нискобюджетни телефони,които отстъпват по качество от Samsung,LG,HTC,Sony и другите водещи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.