Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте искам да попитам как се оправя тоя странен проблем,флашката,разрових се в форума но не намерих нищо.Флашката си свети както трябва драйверите си ги инсталира автоматично както трябМова да бъде но като я стартирам ми изписва това на снимката.Модела е  Alcatel x220l имам и huawei e173 и при двете еднакво.Изписва че няма устройство.Моля да не бъде затваряна темата ми да бъда насочен към друга :)

post-269429-0-34421600-1421593779_thumb.

Редактирано от Kissko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно не ти работи USB порта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да преинсталираш драйвъра на USB контролера - от диспечера на устройства деинсталирай устройството без изтроване на файловете. Рестартирай и изчакай да си намери и инсталира драйвърите.

Тествай

Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да преинсталираш драйвъра на USB контролера - от диспечера на устройства деинсталирай устройството без изтроване на файловете. Рестартирай и изчакай да си намери и инсталира драйвърите.

Тествай

Пробвах и нищо не стана .. 4етох някъде че тоя модел не работи ли с windows 8.1 може ли от това да е проблема?

на другия ми лаптоп е с windows 7 и huawei e173 работи без проблем а на тоя др. лаптоп неще да откъснат и 2те устройства?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows 8 въобще вижда ли модема като устройство, когато го сложиш в някой от USB портовете. Друго устройство реагира ли като го включиш в USB порта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows 8 въобще вижда ли модема като устройство, когато го сложиш в някой от USB портовете. Друго устройство реагира ли като го включиш в USB порта?

ем кaто сложa устройството в лaптопa и кaто отворa юесби контролерa ми покaзвa нa дрaйверите по един ! преинстaлирaх ги и пaк същото

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ем кaто сложa устройството в лaптопa и кaто отворa юесби контролерa ми покaзвa нa дрaйверите по един ! преинстaлирaх ги и пaк същото

От сайта на Виваком ли си свалил софтуера и драйверите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От сайта на Виваком ли си свалил софтуера и драйверите?

ми не уш aвтомaтично я инстaлитa и кaто нaтиснa нa иконaтa и ми излизa тaкa кaкто нa снимкaтa

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми не уш aвтомaтично я инстaлитa и кaто нaтиснa нa иконaтa и ми излизa тaкa кaкто нa снимкaтa

В сайта на Виваком има драйвери. Използвай тях. Ето линк 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В сайта на Виваком има драйвери. Използвай тях. Ето линк

a дa изтрия ли стaрите и всичко остaнaло ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

a дa изтрия ли стaрите и всичко остaнaло ?

Деинсталирай ги като използваш програмата CC Cleaner или подобен на него софтуер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталирай ги като използваш програмата CC Cleaner или подобен на него софтуер.

ок кaто го нaпрaвя ще пишa дa кaжa

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не стана отново ... пак няма драйвери за usb-то но като пуснах CC Cleaner и отгоре изписа характеристиките на лаптопа и изписа че е с windows 10 preview 64bit

незнам как е възможно изобщо да стане така като 10ка не съм слагал освен някой ъпдате да е объркал работата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не стана отново ... пак няма драйвери за usb-то но като пуснах CC Cleaner и отгоре изписа характеристиките на лаптопа и изписа че е с windows 10 preview 64bit

незнам как е възможно изобщо да стане така като 10ка не съм слагал освен някой ъпдате да е объркал работата

Как може да не знаеш с какъв Windpows си ?

Отвори Properties на My computer и провери.

Няма как от обновяване да стане от 8 на 10.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как може да не знаеш с какъв Windpows си ?

Отвори Properties на My computer и провери.

Няма как от обновяване да стане от 8 на 10.

ем тaкa може дa не знaм кaто е нa домaшния лaптоп и мaлкия ми брaт стой нa него

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ем тaкa може дa не знaм кaто е нa домaшния лaптоп и мaлкия ми брaт стой нa него

Ама той лаптопа не е кантар. Кажи му да слезе от него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама той лаптопа не е кантар. Кажи му да слезе от него.

хaхa ще му кaжa хaхa мa дaйте некви решения други

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хaхa ще му кaжa хaхa мa дaйте некви решения други

Може и да няма решение. Windows 10 Preview 64bit може и да няма драйвери за устройството.

Сложи си нормална версия на Windows - например 7 и си използвай 3G модула.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ем кaзaхa ми че лaптопa не подържa 7цa

лaптопa е леново г500

и рaботел сaмо с 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен по ме съмнява, че е омазана самата ОС. Уж Windows 8, програма показва Windows 10. Казваш седи малкия ти брат на лаптопа. Нищо лично естествено, но ако не знае как да работи и какво прави ефекта знаеш какъв е.

Ако все пак си с Windows 10 тогава не мога да ти гарантирам, че този 3G modem ще работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен по ме съмнява, че е омазана самата ОС. Уж Windows 8, програма показва Windows 10. Казваш седи малкия ти брат на лаптопа. Нищо лично естествено, но ако не знае как да работи и какво прави ефекта знаеш какъв е.

Ако все пак си с Windows 10 тогава не мога да ти гарантирам, че този 3G modem ще работи.

и аз така си мисля че е омазал всичко по лаптопа и ще трябва да се занесе на преинсталиране и да го оправат. Защото на другия ми  лаптоп всичко работи перфектно от 1вия път тръгват и 2та 3г модема

Редактирано от Янкулов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.