Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! В момента се намирам в Щвеция. Причината е, че аз съм диабетлия и съм тук на лечение. Не трябва да се притеснявам за нищо, докато свикна с тия нещица, прекъснах училище, за да се излекувам. Вече съм от 40 дена тук. Нямам номера на класния, мой приятел ми каза, че ще повтарям и аз се притесних и не знам какво да правя. Вие знаете ли как се постъпва при такива ситуации? Ако знаете, моля ви, помогнете ми. Благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! В момента се намирам в Щвеция. Причината е, че аз съм диабетлия и съм тук на лечение. Не трябва да се притеснявам за нищо, докато свикна с тия нещица, прекъснах училище, за да се излекувам. Вече съм от 40 дена тук. Нямам номера на класния, мой приятел ми каза, че ще повтарям и аз се притесних и не знам какво да правя. Вие знаете ли как се постъпва при такива ситуации? Ако знаете, моля ви, помогнете ми. Благодаря :)

Обясняваш на класният ситуацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно ще се наложи да полагаш изпити. Трябва да се обсъди с директора и класният ръководител.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само това ли? Само изпити? Няма ли бъда на самостойно учене? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма ли бъда на самостойно учене? 

Това трябва да го обсъдите с директора на училището. За съжаление ситуацията е доста неприятна и е редно от тяхна страна да предложат вариант който да те устройва без да изоставаш от другите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо ме съмнява, че постващия не казва точно какъв е проблема. Как така си на лечение в чужбина и никой от училището не знае къде си? 

При такива проблеми винаги има начин проблема да се оправи. Годината се повтаря по съвсем други причини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай, аз имам въпрос, каква е тази болест ?
Гугъл нищо не каза по-въпроса.

А колкото до училището, ако ще се задържаш дълго в чужбина, учи там.

Иначе може да ходиш на поправителни ако се върнеш към лятото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Болен съм от диабет и не съм точно на лечение а на обучение. Те знаят, че съм в чужбинам, но положението е сложно..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Болен съм от диабет и не съм точно на лечение а на обучение. Те знаят, че съм в чужбинам, но положението е сложно..

Бил съм учител 4 години, каквото и да е положението най-малко може да се страхуваш от повтаряне на годината. А и доколкото видях първия пост, който си написал от там се вижда, че не знаят. Както и да е. Искам да си далеч от мисълта, че те нападам или ти се подигравам. Ти знаеш най-добре какво ти е на главата и какъв ти е точно проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бил съм учител 4 години, каквото и да е положението най-малко може да се страхуваш от повтаряне на годината. А и доколкото видях първия пост, който си написал от там се вижда, че не знаят. Както и да е. Искам да си далеч от мисълта, че те нападам или ти се подигравам. Ти знаеш най-добре какво ти е на главата и какъв ти е точно проблема.

Знаят, но.. Не знам какво ще стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знаят, но.. Не знам какво ще стане.

Е как така не знаеш. Свържи се с класния си ръководител чрез skype , viber, e-mail и изяснете ситуацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е как така не знаеш. Свържи се с класния си ръководител чрез skype , viber, e-mail и изяснете ситуацията.

Он е малко особен и кара москвич. Едва ли има скайп. Но ще се свържа с него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Он е малко особен и кара москвич. Едва ли има скайп. Но ще се свържа с него.

Разсмя ме. Това, че кара Mосквич не значи че не може да използва skype . Освен това със сигурност има e-mail, така че спокойно може да поддържате кореспонденция и да разрешите проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.