Премини към съдържанието
HitmanAssassin

Интернет и телевизионен доставчик в София

Препоръчан отговор

Здравейте!От провинцията съм,но скоро ще се местя в София и бих искал да имам добра интернет врзъка.В квартал Гоце Делчев или Манастирски ливади.Интересува ме,ако може някой да ми препоръча добър и надежден интернет доставчик в София,по възможност да предлага и цифрова телевизия.В момента съм в Благоеград и позлвам услугите на Net Serf и съм много доволен,но тях ги няма в София.Телевизията ми е на Булсатком,но много малко станаха програмите,а за мен голямо значение има да има и арабски,кубински,руски или некакви подобни програми,защото съм почитател на англисийския футбол,а по нашите програми често не дават мачовете на любимия ми отбор.От значение е същи и нета да е бърз и надежден,тъй като освен,че сърфа много,играя и множество онлайн игри.Може и рутр да ми препоръчате,че съм с Tplink,но ме съм много доволен.

Благодаря ви предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виваком. Виж в сайта им и си избери пакета за ТВ и за интернет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледнете  офертите на NET1 ако имат покритие при вас. Евтини са и са добри.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виваком. Виж в сайта им и си избери пакета за ТВ и за интернет

Лично ние ползваме vivacom, вече 3 години, и сме повече от доволни.

Единственият недостатък е, че когато свалям торенти, свалям всичко други устройства на земята. :D

А относно пакета, има много канали, ама има едни от 200 до 210, които ако имате деца трябва да заключите.

Има и една готина функция, дето можеш да превърташ на зад до 2 часа, и да гледаш предаваня от програмата до 2 седмици назад.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нормално е , ако не си настроил торент клиента да ти гътне свързаността. Това се наблюдава не само при Виваком.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледнете  офертите на NET1 ако имат покритие при вас. Евтини са и са добри.

Тъкмо и аз щях да препоръчам NET1 имам един колега, който работи там и ми е казвал добри неща за тяхната фирма (да ме лъже едва ли защото не съм от София и няма как да им ползвам нета)

http://www.net1.bg/

ПП: Казвате, че NetSurf са добри за Благоевград, има ли ли сте някакви проблеми с интернета при тях? Защото аз съм на Телеком в момента и е супер гадният интернет..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нормално е , ако не си настроил торент клиента да ти гътне свързаността. Това се наблюдава не само при Виваком.

Аз, ако искам ще огранича скороста, но на майка ми колкото да си рови във нета и стига.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъкмо и аз щях да препоръчам NET1 имам един колега, който работи там и ми е казвал добри неща за тяхната фирма (да ме лъже едва ли защото не съм от София и няма как да им ползвам нета)

http://www.net1.bg/

ПП: Казвате, че NetSurf са добри за Благоевград, има ли ли сте някакви проблеми с интернета при тях? Защото аз съм на Телеком в момента и е супер гадният интернет..

От Телеком и аз не бях въобще доволен.Непрекъснато спираше и си измисляха все оправдания....

С Net Serf съм 3 години и нямам абсолютно никакъв проблем! Плащам 25 лв за 80 mb/s ,но защото съм без договор. Иначе таксата е 20,ако си с договор.Има и по-евтини и по-скъпи оферти. :) Момчетата са много коректни и си разбират от работата. Веднъж ми се развали рутъра и им се обадих вечерта.На следващата сутрин бяха при мен.От Телеком ссъм ги чака по 2-3 дни навремето.

Иначе ви благодаря на всички за информацията. :) Между другото и аз си мислех за Виваком,но ще хвърля око и на NET1 ! :)

Общо взето мен това ми трябва - да дърпам торенти бързо и да играя MMO онлайн без проблеми.Както и да гледам спортни програми и научнопопулярни,които също обожавам :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм на NET-1 - телевизия и интернет без договор е 30 лв. на месец. Ако платиш за 3 месеца имаш един безплатен. Така, че ми излиза за по-малко от 25 лв. на месец.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Избягвай НЕТ1 и Пауърнет, това са най-смотаните и некачествени доставчици в София, бил съм и на 2-та! Бягай далече от тях! Аз сега съм на Трафик нет и съм сравнително доволен, за 6 месеца само един път е спирал нета и то за една минута. Недостатъка е бавния ъплоуд към международния интернет, тарифата ми е безсрочен договор за 20лв на месец.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно, аз повече от година съм на НЕТ1 и нямам оплаквания. Само 2 прекъсвания на нета им, единия път не се и обаждах. Сам дойде след 10-15 мин. Втория път половин час след обаждането ми звъннаха на вратата и ми казаха да проверя как е сега. Всичко беше вече ток и жица. Държи си ми постоянно два пъти по- големи скорости от тези които са ми  по договор. Международния също им е много добър. Покрай мен и 3-4 мои познати минаха на тях и са доволни. За Пауърнет- тествал съм преди време при мои познат. През деня скоростите бяха супер, но вечер ставаше мазало, в буквалния смисъл на думата. Скоростта падаше 10-12 пъти, лаг- колкото ти душа иска. Сега не знам как са, това беше преди 3 год.

П.П. Ако бяха толкова смотани нямаше толкова абонати да избягат от М-Тел при НЕТ1. Но откакто Мегалан стана М-Тел доста народ вдигна ръце и се пресели при тях  :)

Редактирано от upili (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НЕТ1 са опасни!Мрежата им не е безопасна.Няколко години съм им абонат.Нямаше проблеми до преди месец и половина когато по коаксиалния им кабел протече високо напрежение което изгори телевизора и компютъра(защото бяха свързани с HDMI)Щеше да пламне къшата в едно с децата(ужас)Уреди от висок клас,щетите са за около 2 бона.Отказват да плащат.Не били виновни,друг абонат имал проблем с ел.инсталацията на дома си и това е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.