Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента (в търсене на G точката)

Препоръчан отговор

• Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

:)  златни ти уста :)

То тва, само с едни златни уста, нема се размине :ph34r::whist:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никакъв алкохол и разврат тази вечер !

работииии, работииииии :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо ми базикат нета. И звъня аз на некъв отворко, ама от глобулската карта, а от няколко дена, няма добър обхват, нещо клетката правила бела...Та оня ми вика, глей как ти са губи сигнала на телефона, ти искаш нет да имаш :no-no:  Реках му да изчака малко и отидох до мивката и пуснах водата. Питам го чуваш ли ве марсол? Оня вика, че чувал вода. Е, викам аз, виде ли кво налягане има водата? Значи интернета трябва да лети !!!! Или ти искаш да летиш, ако случайно реша да се разкарам до офиса?

Ся ми лети наистина нета :D

Наздраве :cheers:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никакъв алкохол и разврат тази вечер !

stopalkogol_02.jpg

Тиху там, работническата класа :angry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доктора пък как му даде сърце още на първата страница да стопира порива за наздравици и търсения... :D

остъй го, той нощен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

остъй го, той нощен

Мисля да купя билет за Плевен, на нащо тамагочи. Че откак си няма и не е той.... :ph34r:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да купя билет за Плевен, на нащо тамагочи. Че откак си няма и не е той.... :ph34r:

как е вашто тамагочи, впрочем? Добре ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А през комунизма когато работническата класа викаше БКП знаеха ли какво е "G точка" или нямаше такъв разврат?

Я покажете мис плеймейт 2015, че нещо не можах да я намеря....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

как е вашто тамагочи, впрочем? Добре ли е?

Спазва си обещанието. Нито е пишкал, нито акал в тунела към гаражите. Одеве му свирнах от терасата, имал си всичко, само цигарки искал, че му дали червен Кинг, а не ги харесвал, та му метнах кутия цигарки. Кво да го правя :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спазва си обещанието. Нито е пишкал, нито акал в тунела към гаражите. Одеве му свирнах от терасата, имал си всичко, само цигарки искал, че му дали червен Кинг, а не ги харесвал, та му метнах кутия цигарки. Кво да го правя :)

амчи, тъй, де

квой туй Кинг? Фигня.

А през комунизма когато работническата класа викаше БКП знаеха ли какво е "G точка" или нямаше такъв разврат?

Я покажете мис плеймейт 2015, че нещо не можах да я намеря....

чи не е ли рано за плеймейт 2015?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

амчи, тъй, де

квой туй Кинг? Фигня.

Марка цигари. Пушил съм ги 2-3 пъти преди години, нямам кой знае кви впечатления, ама гледам масово се пушат. Обаче щом не се нравят на тамагочито, ще се замисля дали някога да запаля подобна цигара....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Марка цигари. Пушил съм ги 2-3 пъти преди години, нямам кой знае кви впечатления, ама гледам масово се пушат. Обаче щом не се нравят на тамагочито, ще се замисля дали някога да запаля подобна цигара....

не им разбирам аз на тез рабути

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

не им разбирам аз на тез рабути

А, не е хич сложно. Лапаш, палиш и засмукваш :whist:

qRErLeA2mAiyARa6f.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

а гълтането е по избор ?

Да, ама кога не гълташ, за кво изобщо я лапаш, цигарата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, ама кога не гълташ, за кво изобщо я лапаш, цигарата?

ти по-го разбираш лапането, на цигарите , аз такова до устата си не доближавам :whist:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ти по-го разбираш лапането, на цигарите , аз такова до устата си не доближавам :whist:

И пуретки пуша, ама само вечер и по една.Имаше един период и аз кат тебе лула. Даже някъде ми  седи с все такъмите за почистване и тъпкане.

От бая време се каня, да си взема едно наргиле...Ама некое по-голямко, та с едно зареждане да си пуфкам цял ден :) Ама, трябва и едно друго наргиле на колелца да пригодя, че да си го тътря, като излизам от нас...А ще трябва и във всяка кола да монтирам по едно и стана една сложна....

Или за у нас едно, а навън да си карам на цигари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

пиша домашно по руски

отговор на писмо

Хапваме паста от лимец и сьомга на фурна.

ух :no-no:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хапваме паста от лимец и сьомга на фурна.

А с какво преглъщате :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване