Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Дъното как си го хванал? Да не ти е дало на късо :D

С ш**ания метод за хващане на дъното от кутията.Влезе с 300 зора ама влезе де и не няма да даде на късо,старото дъно от 10 години седеше там и още работи :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ви попитам норамлно ли е на някои игри да вървят със 60-70 фпс и да има леко лагване на моменти?Гледах също,че и харда много се пържи (повечето време е на 100% и лампичката за харда почти постоянно свети,може ли той да ботълнеква останалите части?Също и windows-a e 8.1 и зарежда малко бавно (за да мога да го инсталирам трябваше да променя режима на сата от ahci на ide,иначе ми даваше грешка,че windows не може да се инсталира на този диск (нещо че efi системи не може ли да се инсталирват на диск с mbr таблици или нещо такова)Проблем с температурите няма обаче,под товар процесора е около 50C(idle 30C), а видеото 40-50C(idle 35)

,

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми то харда ти е много бавен.. ти кво очакваш от тоя хард за лаптоп.. дошло му е времето :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми то харда ти е много бавен.. ти кво очакваш от тоя хард за лаптоп.. дошло му е времето :)

Имам един Seagate 160 GB sata от стария комп с него по-добре ли ще е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами мисля че да, определено ще е по-добре!

Пробвай със него , нищо не губиш ;)

Може и да е нещо от сата кабелите.. във кутията ти трябва да имаш четири сата кабела , пробвай със другите как ще е и на друг порт..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А иначе тоя дроп във кадрите на всяка игра ли го прави илина определена?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами мисля че да, определено ще е по-добре!

Пробвай със него , нищо не губиш ;)

Може и да е нещо от сата кабелите.. във кутията ти трябва да имаш четири сата кабела , пробвай със другите как ще е и на друг порт..

И аз така мисля,утре ще пробвам с него.

А иначе тоя дроп във кадрите на всяка игра ли го прави илина определена?

Еми играх до сега gta 4 на макс настройки и си вадеше без проблем 50-60 и повече fps и не ми правеше така.Вчера играх cs:go и ми вървеше на макс с 90 фпс и както си вървя нали и изведнъж лагва и се оправя и фрапса не го отчита като пад във фреймовете.И на dirt 3 по същия начин.Поне при тези дето тествах,остава ми да си инстална BF4 и NFS rivals да видим там как е положението,че бях си ги дръпнал от преди това :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами от харда ще е ..съмнява ме да е от процесора , да бъде спъван от видеото..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами от харда ще е ..съмнява ме да е от процесора , да бъде спъван от видеото..

Освен да го клкона...Ама не ми се иска,щото радиаторите по дъното на чипсета и без това греят майка си и баща си,че съм и със стоков охладител.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Харда ти е от бавните на 5400 об. та е гола-вода. Взимай едно SSD.

За другите проблеми си знаеш. Видеото дето взе с по-малко памет и системната.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Харда ти е от бавните на 5400 об. та е гола-вода. Взимай едно SSD 

Чудих се като събера пари пак какво да взема - ссд или още рам,сега се убедих :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Ползвай си я с кеф!

Мерси,ама трябва да я ползвам с тапи за уши..в най-скоро време трябва да си взема нови вентилатори за кутията. :D

Е та чипсета колко градуса ти вдига?

Еми 39 май най-много ама охладителите са си бая горещи,да не говорим как са хванати за дъното.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кутията е с горен монтаж на захранването та е нормално да е леко по-топличко.

Пристъпи към нова кутия с долен монтаж на захранването с включени в цената две перки които са над 80 мм

поне ако искаш по-ниски температури и нива на шум. Например нещо на FD.

http://nikem-bg.net/computer-components/FD-CORE-2500-ATX-MID-TWR-BLACK/description.html

Това ще подобри не само охлаждането но и ще намали оборотите на перката на захранването тъй като

горещия въздух няма да минава през него а и вентилаторите на самата кутия са по-тихи от сегашните ти.

Също така задължително смяна на охладителя на процесора особено ако ще има клок.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кутията е с горен монтаж на захранването та е нормално да е леко по-топличко.

Пристъпи към нова кутия с долен монтаж на захранването с включени в цената две перки които са над 80 мм

поне ако искаш по-ниски температури и нива на шум. Например нещо на FD.

http://nikem-bg.net/computer-components/FD-CORE-2500-ATX-MID-TWR-BLACK/description.html

Това ще подобри не само охлаждането но и ще намали оборотите на перката на захранването тъй като

горещия въздух няма да минава през него а и вентилаторите на самата кутия са по-тихи от сегашните ти.

Също така задължително смяна на охладителя на процесора особено ако ще има клок.

За сега клок не съм замислял,поне не и със стоковия.Стария атлон го бях клокнал от 1.8GHz на 2.7GHz и под товар със стоковия охладител не вдигаше 50 градуса :O Мечти за съвременен процесор :D Между другото тези от никем са ми пратили black edition CPU и на кутията пише,че стига OC до 5 GHz.За кутия обаче ще почакам да събера пари,че трябва и нов хард и още рам и вентове и нов охладител за CPU-то за тишина.Не че не мога да си взема кутия за 30 кинта ама ги мразя тия фалшивите.В даскало компютрите тежат колкото захранването ми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичките FX са black edition а кутия от 30 лв. ще е по-зле от сегашната ти.

Най-евтините които стават за нещо почват от 70 лв. аз съм ти дал една идея по-добра. 

За 10 лв. по-малко се взима 2300 - http://nikem-bg.net/computer-components/FD-CORE-2300-ATX-MID-TWR-BLACK/description.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване