Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Deco^^

Лоши мисли,страх и депресия :/

Препоръчан отговор

Здравейте,

Пия едни хапчета Роакутан за моето упорите акне...Пия ги от два месеца и имам голямо подобрение...Понеже са вредни ми направиха кръвни изследвания преди да започна да ги пия и сега след, като съм ги пил два месеца.Обаче тези кръвни изследвания малко ме тревожат, защото има промяна в резултатите...Четох в интернет за всяко едно нещо от кръвната картина и почвам да се тревожа за всякакви болести и тем подобни работи ...направо се депресирам и си внушавам, че ще стана по зле и няма да се оправя и ... незнам просто ще откача ...физически нищо ми няма обаче психически почнах да си внушавам какви ли не глупости и направо ще откача  :shock11: Какво да правя вече незнам....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ти сега шегуваш ли се или наистина съм се побъркал?  :ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ти сега шегуваш ли се или наистина съм се побъркал?  :ohmy:

не откри ли себе си едно към едно в статията

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма лошо да се информираш, ама да се паникьосваш.... Не замествай личния си лекар или изобщо лекарите с интернет самодиагностика... Мен ако питаш всеки път като потърсиш данни за някакво заболяване, ако ще и малка драскотинка според интернет ще умреш до 2 месеца :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравейте,

Пия едни хапчета Роакутан за моето упорите акне...Пия ги от два месеца и имам голямо подобрение...Понеже са вредни ми направиха кръвни изследвания преди да започна да ги пия и сега след, като съм ги пил два месеца.Обаче тези кръвни изследвания малко ме тревожат, защото има промяна в резултатите...Четох в интернет за всяко едно нещо от кръвната картина и почвам да се тревожа за всякакви болести и тем подобни работи ...направо се депресирам и си внушавам, че ще стана по зле и няма да се оправя и ... незнам просто ще откача ...физически нищо ми няма обаче психически почнах да си внушавам какви ли не глупости и направо ще откача  :shock11: Какво да правя вече незнам....

Здравей!

Лекуващият лекар какво ти каза, виждайки изследването?

Редактирано от Мойра (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей!

Лекуващият лекар какво ти каза, виждайки изследването?

Не, защото в сряда ще ходя при дерматоложката си с кръвните изследвания да ми каже какво да правя...до тази сряда обаче нещо не ми дава мира... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Не, защото в сряда ще ходя при дерматоложката си с кръвните изследвания да ми каже какво да правя...до тази сряда обаче нещо не ми дава мира... 

Няма смисъл да се тревожиш предварително, пък и едва ли съществува причина.

При приема на някои лекарства се наблюдава промяна в кръвната картина като страничен ефект, но тя е преходна.

Нали дерматоложката точно затова ти е назначила кръвни изследвания!

Тя ще прецени дали да продължиш да приемаш лекарството или да го спреш за известен период от време.

Ето на какво могат да се дължат лошите мисли, страхът и депресията:

Прочети за нежеланите странични ефекти на лекарството ТУК

Редактирано от Мойра (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да се тревожиш предварително, пък и едва ли съществува причина.

При приема на някои лекарства се наблюдава промяна в кръвната картина като страничен ефект, но тя е преходна.

Нали дерматоложката точно затова ти е назначила кръвни изследвания!

Тя ще прецени дали да продължиш да приемаш лекарството или да го спреш за известен период от време.

Ето на какво могат да се дължат лошите мисли, страхът и депресията:

Прочети за нежеланите странични ефекти на лекарството ТУК

Аз страничните ефекти на роакутана ги знам, защо мислиш се тревожа?  :) Тази сутрин съм по-добре ... Незнам какво ми стана вчера направо щях да откача  :D Чувствам се много глупаво...  :shy11: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз страничните ефекти на роакутана ги знам, защо мислиш се тревожа?  :) Тази сутрин съм по-добре ... Незнам какво ми стана вчера направо щях да откача  :D Чувствам се много глупаво...  :shy11: 

Радвам се, че си добре!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...