Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, пускам темата от името на мой приятел,който иска да си купи 7 инчова  навигация до 150 лева за камион с карти на Европа спрял се е на китайските Орион ,Дива ,Престиджо и там подобни .Аз му предложих таблет Асус около 200 лева и да му сложа 3-4 навигаций ,но това му се виждало сложно за него и иска готово решение само ГПС .Въпроса ми е от всички китайски навигаций коя е по изпитана и надеждна марка .Благодаря, Ви предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, пускам темата от името на мой приятел,който иска да си купи 7 инчова  навигация до 150 лева за камион с карти на Европа спрял се е на китайските Орион ,Дива ,Престиджо и там подобни .Аз му предложих таблет Асус около 200 лева и да му сложа 3-4 навигаций ,но това му се виждало сложно за него и иска готово решение само ГПС .Въпроса ми е от всички китайски навигаций коя е по изпитана и надеждна марка .Благодаря, Ви предварително.

Ами, педложи му евтин андроид и сигурно ще се съгласи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами, педложи му евтин андроид и сигурно ще се съгласи

Нямам си понятие от евтините не съм се занимавал с тях може ли някое предложение например.Ровя из Гугъл и само се забърквам още повече.Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз му предложих таблет Асус около 200 лева и да му сложа 3-4 навигаций 

Това е най-правилното решение (като изключим, че се пише "навигации" ;) ) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е най-правилното решение (като изключим, че се пише "навигации" ;) ) .

Благодаря за корекцията  :) видях, но мислех че никой няма да обърне внимание няма думи в мн. число завършващи на ,,й,,.Дайте някакви преложения все пак и за таблет и за ГПС до 2 дни трябва да му го поръчам.Благодаря ви.

Редактирано от veskostoev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичките евтини китайски Диви, Привилези, Престижио-та и т.н. са боклуци. Вземи му най-евтиният Asus. За навигация нямаш сериозни изисквания, така че - каквото намериш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За навигация нямаш сериозни изисквания, така че - каквото намериш.

Зависи на какво ще я монтираш. За мотоциклет си трябва сериозен хардуер, че като те заплющи някой проливен дъжд  :). Аз ползвам зумо 660.  Универсален е и за кола и за камион и за мотор. Масло и водоустойчив е. И дисплеят му е доста ярък и се вижда добре и на открито през деня. но и цената му е страховита 1200 лв. с доживотно обновяване на картите. Има и Блутууд функция (единствения с два канала) и MP3 плейър.

Извинявайте за спама, просто исках да споделя :)  

Редактирано от NNNNIKKKK (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи на какво ще я монтираш. За мотоциклет си трябва сериозен хардуер, че като те заплющи някой проливен дъжд  :). Аз ползвам зумо 660.  Универсален е и за кола и за камион и за мотор. Масло и водоустойчив е. И дисплеят му е доста ярък и се вижда добре и на открито през деня. но и цената му е страховита 1200 лв. с доживотно обновяване на картите. Има и Блутууд функция (единствения с два канала) и MP3 плейър.

Извинявайте за спама, просто исках да споделя :)  

Просто искаше да се похвалиш - човека  говори за 150 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто искаше да се похвалиш - човека  говори за 150 лв.

Може и така, щом ти харесва. Извиних се вече. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам си понятие от евтините не съм се занимавал с тях може ли някое предложение например.Ровя из Гугъл и само се забърквам още повече.Благодаря.

Като, казах за андроид, е евтин телефон с ОС, АНДРОИД.Отиваш в кварталния втора употреба за телефони,избираш нещо сносно, купуваш една памет карта, с памет, колкото ти е нужна.Слагаш, навигациите 2/3/4/5 на брой, макар, че няма смисъл,още повече ще го объркаш , човека.Ти си свиркаш, той си свирка,Igo не съм ползвал, но Sygic за мен е мн добра има си и 3д, и интерфейса си е перфекен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз карам камион и си купих някакъв китайски GPS със Windows CE 06, качил съм си най новият софтуер на Иго и най-новите карти на Европа  2014.Q3, със всички камери за превишена скорост и местата на които има полицейски засади, много съм доволен и досега не съм имал проблеми. Ползвам го от миналата година от август до сега, 5 инча е и го закупих за 75 лева, като го включа изписва PIONER, ако искаш мога да ти го снимам утре. Китайски е но си заслужава парите и върши работа.

Закупих го във кутийка със зарядно 12/24волта и USB кабел за връзка със компютър.

Редактирано от ДзВяРа! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за помощта при избора поръчах Дива 7 инча с 256 рам ,8 гб. ,800 мхц процесор за 149 лева .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.