Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте хора,

Бих искал да ви помоля за анализ на някой нов (2013-2014... година)  български филм тъй като уча монтаж и ми трябва за края на семестъра.

Благодаря много предварително.

П.С. Надявам се мястото на темата да е това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Теми от тип "Някой да ми напише домашното" не са много на почит тук...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето така има некадърни лекари. (от които много са загинали) Те си плащат, някой им пише 6 на изпита И БАМ, мрат много души.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето така има некадърни лекари. (от които много са загинали) Те си плащат, някой им пише 6 на изпита И БАМ, мрат много души.

Досега не съм чувал някой да е умрял от кофти монтаж, но за всичко си има първи път, предполагам...

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори.

Теми от тип "Някой да ми напише домашното" не са много на почит тук...

В такъв случай изтрийте темата, благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Досега не съм чувал някой да е умрял от кофти монтаж, но за всичко си има първи път, предполагам...

Имам в предвид не кофти монтаж, а кофти ремонт. То, са, да предположим че те оперира доктор с диплома, изкарал добре изпита и без никакви познания умения, какво ще направиш ? (ако вече не са ти турили упойката)

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странни хора сте няма да си мръднете пръста да помогнете на човек който моли, но може да бълвате Офтопик по цял ден...

Странни хора сте няма да си мръднете пръста да помогнете на човек който моли, но може да бълвате Офтопик по цял ден...

Явно това е на почит в този форум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Крумчо а що се молиш а не си свършиш работата с която си се заел.  А в този форум не са на почит тези които се молят някой друг да им свърши работата(се е едно да поканиш някой от от форума да оправи жена ти, ако имаш такава)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тука помагаме, а не правим домашното. Има разлика.

С опастност да си отнеса някое наказание ще напиша това:

НИКИ, преди да даваш акъл наляво и надясно, вземи първо да научиш БЪЛГАРСКАТА граматика. Това, че пишеш под едва ли не всяка тема не те прави компетентен. Има хора, които са доста по-навътре с нещата, но те пишат конкретни съвети.

Тоя съвет ти е  от дядка, който се занимава с тази техника, когато ти не си бил и замислен като човек.

и спри със спама си.

С поздрав - Дядо ти Миро

Можеше да пропуснеш забележката за граматиката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.