Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте чрез този декодер x tremer dtv x4 rf rf и антена от тези http://evtini.bg/files/tn/139730285062941.jpg във Велико Търново и Видин хващах 100% сигнал всичко беше точно НО в София (кв.Надежда 3) абсолютно нищо. 0%. Във всички стаи положението е едно и също.. Откъде идва проблема ?newsm78.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да си в радио сянка. Пробвай, като си смениш антената с външна и сканирай наново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ТЕзи антенки са доста слабички по принцип, и намират сигнал само с усилвател - поне в провинцията положението е такова. За София нямам идея защо е така, би трябвало покритието на сигнала да е добро и без да се налага ползване на външни антени и усилватели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само ми направи впечетление че като сканира от 220 мхз директно скача на 450 мхз незнам дали има значение но само това ми направи впечетление. Пробвах ръчно но пак от 220 директно отива на 450 Mhz

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Тези скокове зависят от това, какво е зададено като параметри на сканиране в сервизното меню на приемника. В различните страни диапазоните на предаване на цифрова ефирна имат различни параметри.

Ако нямаш пряка видимост към КРТЦ Витоша Копитото (ТВ кула бул. Пейо Яворов) пробвай с външна антена.

MUX-2: 40 канал (626 MHz)

MUX-3: 52 канал (722 MHz)

Редактирано от hristoslav2 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В голямото село сигналът е предостатъчен за такава антенка. Само че там са на други канали и трябва нова настройка. А има и един регионален MUX на 64 канал и няколко програми в повече.

Няма проблеми с честотите, в България всички предаватели на цифровата са над 470MHz

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Nikaset
      Препоръчайте вокален педагог в София. На 23 години съм и досега не съм се занимавал с музика. Благодаря за отделеното време предварително. :)
    • от loranst looa
      Здравейте искам да стартирам собствен бизнес с фирма ЕООД  по прочетох из Интернет доста неща но искам да попитам за следното нещо  ? Аз живея  в София , но тъй като имам лични ангажименти доста често се  налага да пътувам до Пловдив и бих искал да дам адрес седалище на фирмата  в Пловдив както и адрес на управлението на фирмата да бъде в Пловдив . Дружеството ще се занимава с дребна търговска дейност, та въпроса ми е мога ли да го регистрирам както си е реда с всички необходими документи в агенцията по вписванията в София  или трябва да задължително в Пловдив да го регистрирам .  
    • от Даниела Павлова
      Здравейте,
      Коя телевизия да избера сателитна или интерактивна И на кой оператор да е А1 или Vivacom
    • от Димитър Иванов
      Здравейте, колеги! 
      Имам следният въпрос ? 
      Едно момче ми даде да му погледна компютъра. Когато го включа няма сигнал на монитора, но иначе си работи самият компютър. Смених VGA кабела, проблема си остана, беше с външна видеокарта, махна я и го вързах на вградената, обаче пак нищо, след това и с друго захранване пробвах, пак нищо. Самата видеокарта външната я сложих на моя компютър и си работи без проблем, което значи, че не е от кабел, видеокарта или захранване, от паметта също не е. Та въпроса ми е от какво може да е според мен е от дъното, но може и от процесора да е също ?  
    • от Лина Георгиева
      Здравейте!  ^_^
      Преди няколко месеца се нанесох в София. С преносим 4G модем от Vivacom на ограничен брой GB-ти на бърза скорост съм, които обаче много бързо ми свършват (в рамките на 2 седмици). Затова търся компромисен вариант с домашен интернет, който да делим с моята съквартирантка. 
      Ще е чудесно, ако е:
      1. С приблизително еднаква скорост на Upload и Download около 100mbitps
      2. Цена около 15-20 (25лв. макс)
      3. Без договор 
      4. По възможност, с включен рутер (безплатно, под наем или с еднократно заплащане)
      Много бях харесала офертата на Булсатком, но се оказа, че нямали покритие в Студентски град. Чувам и противоречиви мнения за Оптиком. Металан вече за съжаление няма (собственост е на Мтел?). А Близу сякаш не е оферта. С мобилни оператори не ми се обвързва повече сякаш. 
      Вие от кои доставчици сте доволни? Моля, препоръчайте ми! 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.