Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Търся гейминг кутия 2-ра ръка , търсих по сайтове но нищо добро не намерих ,ако някой знае нещо да помага :) . Кутията да е максимум 600 лв .

Редактирано от destroyer93 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си ,че мислиш да отделиш такава сума за кутия?За тази сума се взимат 2  нови много добри кутий като тази или тази.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не аз имам впредвид цял комп, не само кутия :))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кутия знаеш ли какво означава ? Гейминг и 500 лева, не се съчетават. За тези пари можеш да вземеш читава машина за офис програми втора употреба.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://olx.bg/ad/moschen-geymarski-kompyutar-ID5amIU.htmlСпоред вас заслужава ли си ,  човека е навит да ми го даде за  490 лв ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://olx.bg/ad/moschen-geymarski-kompyutar-ID5amIU.htmlСпоред вас заслужава ли си ,  човека е навит да ми го даде за  490 лв ?

Преди 4-5 години си е заслужавало да го вземеш.... В момента, по моите представи е машина среден клас (разбирай едно ниво над "компютър за интернет" )

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда като производителност не е съвсем зле но според мен среден клас звучи подвеждащо.  :)

А го има и момента със времето. Тия части са работили много години.

Направо се учудвам че "синята буря" още е жива предвид каква е кутията и какво храни.

пс. До 500 лв. нямаш кой знае какъв избор та ако държиш да си изхарчиш парите взимай го.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мощен друг път   :D :D ,среден клас компютър,не е подходящ за гейминг

Дори средният клас му е много,за тия пари се разтърси за части ,по-добре е ;)

Редактирано от lindroos1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих ето това:http://olx.bg/ad/kompyutar-geyming-i-rabota-ID4W8yC.html ако ти го свали на 500лв го взимай :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отговорих ти, 500 лева и гейминг не се съчетават. С това можеш да играеш игрите преди 2010 на максимум medium настройки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност автора не е казал какви игри ще се играят.. Може пък да няма разлика между тези игри и flash-четата или да не се намира разлика между 768p и FullHD  при различни Low към High :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автора май няма никакво намерение да купува нещо.

Трябва ми добра комоютърна конфигурация  за гейминг . Обаче разполагам само с 500 лв ,и ако може да ми препоръчате  някакви части .  Препоръчайте  и магазин , ако сте от Русе само :) :)

Обмислям купуването на нов нотбук и ще се радвам да помогнете малко .     Няма да се ползва за гейминг , мисля да пусна само  фифа 15 и  shadow of mordor (на минимални)  иначе ще пуска и леки игри като  старкрафт 2 и диабло 3  .  Харесвам  Asus и HP но няма да откажа предложения и от други марки .   Можете  в предложението да добавите и охлаждаща подложка  :)

Има 1000 лева за лаптоп, но няма за компютър. Хммм... странно.

И нищо не е купил, а е пуснал 2 теми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопа не беше за мене .   Иначе  какво мислите да взема   едно  http://hop.bg/bg/110/Fujitsu-ESPRIMO-P700-%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D1%8E%D1%82%D1%80%D0%B8-%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8-%D0%B8-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8.html?id=16600     и да му сложа примерно видео карта .    Иначе ще се играят ААА заглавия от 2015 .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих ето това:http://olx.bg/ad/kompyutar-geyming-i-rabota-ID4W8yC.html ако ти го свали на 500лв го взимай :)

Това е за към още 50-100 лева надолу, след като свали на 500лв..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И евентуално  да му сложа допълнително видео карта ?   Пиша отделен пост защото ми се изтри полувината текст незнам защо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не евентуално а задължително ако искаш да играеш. Евентуално видеото ще наложи нова кутия и захранване.

Процесора е добър във всеки случай светлинни години пред другия.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми дай някакво добро предложение , 5 поста наред все ми ревеш  и повтаряш едно и също .  И добре нека парите да са 600 лв макар че не ми се харчат но ще ги прежаля

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми дай някакво добро предложение , 5 поста наред все ми ревеш  и повтаряш едно и също .  И добре нека парите да са 600 лв макар че не ми се харчат но ще ги прежаля

Пич, хайде не с тоя тон?! Първо сподели какви игри смяташ да играеш.. на какв резолюция и прочие, за да стане ясно какви предпочитания имаш, преди да ти се даде насока за карта. Щото аз спокойно мога да те насоча към 600+лв за видеокарта...ей така....за да си спокоен, че няма да има проблеми...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай и аз да "порева", щото не ме четеш... Резолюция...туй, онуй....
Ако смяташ тези игри на нещо различно от Low и резолюция над HD Ready - забравяш за тия 500 лева и се насочваш към ценовия диапазон над 800лв (за втора ръка говорим).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво те сърби гъзът със тия  Резолюции незнам.  Даваш  най-доброто като за цената и това е ,и отново нищо не си дал  а само празни приказки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво те сърби гъзът със тия  Резолюции незнам.  Даваш  най-доброто като за цената и това е ,и отново нищо не си дал  а само празни приказки

Виж сега, имаше един ново регистриран потребител който си е направил труда да прочете правилата и важните теми в раздела за нови конфигураций, попита правилно и получи светкавично добри и полезни отговори. Сега, ние на теб с ченгел ли трябва да ти вадим думите от устата ? Точно тая резолуция, определея как ще се играе и играта. Колкото по-голяма е, толкова повече по мощна машина се изисква. Сега кажи, на какви настройки смяташ да играеш игрите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На медиум.   '' Колкото по-голяма е, толкова повече по мощна машина се изисква''     U dont say

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На медиум ако искаш може би на 1280x720 или 1366x768 макс

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.