Премини към съдържанието
V.B.

Въпрос за аудио плеър за кома AUDIOMEDIA AMR 113

Препоръчан отговор

здравейте,

купих въпросният плеър от техномаркет, но за моя изненада вътре user manual - a е на чешки,

от няколко дни се опитвам да намеря ръководство на български или английски, но без успех,

моля някой знае от къде мога да намеря ръководство да пише

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има на български за модела 312, който поне според описанието едва ли е кой знае колко различен от 113. Предполагам, че ще ти свърши достатъчна работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправи си заглавието!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте,

купих въпросният плеър от техномаркет, но за моя изненада вътре user manual - a е на чешки,

от няколко дни се опитвам да намеря ръководство на български или английски, но без успех,

моля някой знае от къде мога да намеря ръководство да пише

Нали има десетина бутона с надписи този плейър ?

Какво толкова очаквате да намерите в ръководството, което не може да направите без него ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Нали има десетина бутона с надписи този плейър ?

Какво толкова очаквате да намерите в ръководството, което не може да направите без него ?

Ти сигурно на нищо което купуваш не ги четеш,

не мисля, че е излишно човек да се запознае с пълната характеристика на закупената стока,

все пак тези упътвания са сложени там с цел,

няма да споря повече всеки сам решава за себе си, а аз предпочитам да ги чета.

Има на български за модела 312, който поне според описанието едва ли е кой знае колко различен от 113. Предполагам, че ще ти свърши достатъчна работа.

Благодаря ти,

като изключим различното разположение на копчетата са идентични и предполагам ще свърши работа

Редактирано от V.B. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, то ръководството освен че реално е безполезно, най-вероятно ще е на 2-3 страници, в които се описва да не го потапяш във вода, да не го поглъщаш, да не къртиш стени с него или да не го консумираш посолен, със салата/пържени картофи или друга гарнитура. И то на всичкото отгоре криво преведено.

Хубаво е човек да си чете упътванията на техниката, много е хубаво даже (ще се спестят 80% от темите тук), но при такава техника е малко безмислено въобще да се дават упътвания, според мен. Безмислени харчове за хартия и унищожаване на дървета. В днешно време почти няма как човек да не е хващал някаква техника, че да се дават упътвания и за ... миксер, пасатор и сешоар ...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.