Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Изгубих си стария (5-6 годишен) USB модем. Понеже нов струва 60 лв., въпросът ми е на кой модел да се спра. Казаха ми, че най-новите модели работят с всички версии на Windows и нямат нужда от инсталиране на допълнителен софтуер. Намерих доста обяви в интернет, но кои са тези модели, които поддържат всички windows-и? Благодаря предварително!

P.S. Ако някой продава такъв модем - моля пишете:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти линк. Може да си избереш даден модем и да провериш дали има драйвери за Windows с който ти си в момента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Dimitur Dimitrow
      Здравейте на всички! От около месец се чудя дали да си взема някой премиум телефон на изплащане от Теленор. Проблемът е че - 
      1. Загледал съм се на Huawei P20, Samsung Galaxy S8 или S8+, LG G7 ThinQ или по-бюджетния Galaxy A6+. Изглежда че не просто мога да избера измежду тях.
      2. Никога не съм си взимал телефон на изплащане от Теленор, въпреки че имам доста скъп план.
      По принцип камерата (възможно и да е двойна), бързият процесор и големината (поне 5.5 инча) са ми най-важни...
      Ще бъда изключително благодарен, ако някой може да помогне с този труден избор.
    • от galski1996
      Здравейте хора, преди година и половина си взех iphone 6 от Telenor, при закупуването не ми казаха че ще е заключен. От месец съм в Англия и искам да си използвам моето устройство с английска карта, но чак тогава разбрах че е заключен. От тогава обикалям тукашните магазинчета за телефони да намеря някой да го отключи, но всички ми казават  "sorry my friend". Когато се свързах с техен представител ми обясниха, че трябва да изчакам още половин година за да ми изтече договора с тях и тогава да го отключа. Обръющам се към вас за да попитам дали мога да получая  някакъв сайт за да го отключа или да отида при някой сънародник тук който ще може да ми помиогне  или да пробвам  да го пратя в България и да се надявам че в някой от тамушните сервизи ще успеят да ми го отключат....... 
    • от GO_PRO_HERO
      Здравейте, имам един проблем и не знам къде и от кой да потърся помощ, за това пиша тук. Та проблема е: Преди 9 месеца, 30.12.2015г сключих договор с мобилен оператор "Теленор" и към него взех смартфон "Sony Experia M4 Aqua" и проблема е, че от тогава 3 пъти го нося в офис на теленор за ремонт. Проблемът е в предната камера на телефона. Всичките 3 пъти когато натисна бутона за смяна от задна към предна камера, телефона забива. Връщам му фабричните настройки и самия бутон изчезва. Първият път когато го занесох, ми го върнаха и пишеше "Закачена предна камера". Вторият път "Сменена предна камера" Сега го дадох за трети път и още не знам какво ще измислят. Когато ходих втория път, момчето от офиса на Теленор ми каза че при 3-тия път или след третия път (не помня точно) трябва да сменят апарата с нов. Сега като го дадох попитах пак и те ми казаха, че  такова нещо няма. Момичето, което работеше там беше човек и ми каза че такава им е политиката и ми сподели, че един човек е носил един телефон 8 пъти и не са го сменили. Сега искам да ми дадете някакъв съвет, какво да правя. Аз съм потребител, закупил съм устройството, което явно има фабричен дефект, защото няма никакви щети от моя страна по него, винаги е бил със стъклен протектор и "кейс". Не може да плащам за нещо и после да харча пари за тичане по офиси, да оставам без устройство със седмици и да се подиграват с мен. Благодаря ви много и се извинявам ако има нещо Скрити са част от данните на снимките. 

• от Vladimir96
      Здравейте 
      Търся програма чрез която да свържа мобилния си телефон с компютъра и да провеждам разговори (все едно си говоря по телефона ама през компютъра)
      Благодаря предварително
    • от VitaminX
      Здравейте всички,
      Бих искал да чуя/прочета вашите впечатления от скоростта на интернета в метрото, особено в последно време.
      Абонат съм на bob(Mtel) и мога да кажа, че откакто минах към тях, по някое време през лятото, ми е почти невъзможно да ползвам интернет в метрото сутрин в пиковите часове.
      Преди бях абонат на Vivacom и макар и скоростта беше бавна, но въпреки това успявах да заредя каквото ми трябваше, че дори и видео пусках.
      Доколкото ми е известно мрежата или по-скоро инфраструктурата в метрото е споделена и привидно няма причина за разлика в скоростта и други подобни. Понеже съм абонат именно на бранда bob, а не на бранда mtel, си помислих, че може би съм с по-нисък приоритет спрямо другите абонати на mtel, но явно това не е така, защото мои познати - абонати на mtel също ми се оплакаха от подобни проблеми.
      Та въпроса ми е - имате ли впечатления за Telenor и Vivacom, и дали има смисъл да преминавам към тях от тази гледна точка.
      Поздрави,
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.