Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Добър вечер, баща ми има проблем с СД плейър/а. Проблема е следния, когато сложи диск/флашка плейър-а работи добре 20/30 мин. след това почва да прекъсва,музиката спира напълно и т.н. Предложих му да смени плейър-а, но той отказва иска да оправи този, че му харесвал повече на външен вид и се работи лесно. Свалих го, но нищо не видях да е прекъснато и т.н. Ще приложа един клип, да добиете представа за какво говоря.

http://tranzit.dir.bg/load.php?id=FBwe5hdHnqxXeZ6o2324570

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да работи 30 мин. и да спре едва ли ще е нещо прекъснато,което да го видите вие ,дайте го на сервиз или техник!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да работи 30 мин. и да спре едва ли ще е нещо прекъснато,което да го видите вие ,дайте го на сервиз или техник!

Дадох го, но ми го върнаха след 10 секунди казаха ми, че няма ли време да се занимават с такива дребни неща....!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дадох го, но ми го върнаха след 10 секунди казаха ми, че няма ли време да се занимават с такива дребни неща....!

Охраниха се и те. Търси други де не са толкова надути гайди. Във форума определено няма да може да го оправиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв е по-точно източника на музиката,диск или флашка?Може да опитате да запишете музикален файл с по-малък битрейт,например 128 или 192.Ако е по-голям е вероятно да е от него проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Охраниха се и те. Търси други де не са толкова надути гайди. Във форума определено няма да може да го оправиш.

Знам, че няма мога го оправя в форума, но просто исках съвет, ако някой е имал подобен проблем и го е оправил да сподели. То в града е само един сервиз за автокасетофони.....!

Какъв е по-точно източника на музиката,диск или флашка?Може да опитате да запишете музикален файл с по-малък битрейт,например 128 или 192.Ако е по-голям е вероятно да е от него проблема.

Диск пробвах го този вариант, пак е същата работа. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Отиди при друг, тези май не са сериозни.

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам, че няма мога го оправя в форума, но просто исках съвет, ако някой е имал подобен проблем и го е оправил да сподели. То в града е само един сервиз за автокасетофони.....!

Диск пробвах го този вариант, пак е същата работа. 

Другото за което се сещам е да провериш говорителите дали отговарят на импеданса 4 ома за крайното стъпало.Да не би да има няколко говорителя на канал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на радио ли е така или? Все пак е работило години.

В никой сервиз няма да ти обърнат внимание с такъв имагинерен дефект, който се появява след няколко часа. Докато чакат твоята бракма евентуално да си прояви дефекта ще ремонтират нещо друго и ще вземат примерно 20 - 30 лв.

По битаците цяла такава свирка се продава за 30 лв втора употреба. Просто някои мераци се гасят с пари. Ако има кой да ги угаси и друг е толкова мераклия че да плати.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В никой сервиз няма да ти обърнат внимание с такъв имагинерен дефект, който се появява след няколко часа. Докато чакат твоята бракма евентуално да си прояви дефекта ще ремонтират нещо друго и ще вземат примерно 20 - 30 лв.

По битаците цяла такава свирка се продава за 30 лв втора употреба. Просто някои мераци се гасят с пари. Ако има кой да ги угаси и друг е толкова мераклия че да плати.

В първият си пост е написал, че баща му не иска да го сменя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Радио няма, миналата вечер са свили антената, вместо просто да я развият, те я изкурубили с основата. Утре ще я карам при един,ако може я оправи добре, ако не може ще купя нов плейър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.