Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, ще си купувам телефон, но жестоко се двоумя между Samsung grand prime и HTC desire 820. Моля ако някой е използвал който и да е от тях и има мнение да помага. Мерси предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HTC-то определено, един колега на баща ми го има и е доволен. (и изглежда още по-яко на живо)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предимствата на HTC са много пред конкурента си, а именно по-голям екран, по-добра резолюция, по-добър процесор, поддържа СД карти до 128ГБ срещу 64 за Самсунга, вътрешната памет е 16 гиги срещу 8 и рамта е 2 гиги срещу 1, основна камера 13 мегапиксела срещу 8 на Самсунга, предна кмера 8 мегапиксела срещу 5, присъствието на стерео говорители в HTC и прочие.

Аз не бих се колеб*л и за миг дори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предимствата на HTC са много пред конкурента си, а именно по-голям екран, по-добра резолюция, по-добър процесор, поддържа СД карти до 128ГБ срещу 64 за Самсунга, вътрешната памет е 16 гиги срещу 8 и рамта е 2 гиги срещу 1, основна камера 13 мегапиксела срещу 8 на Самсунга, предна кмера 8 мегапиксела срещу 5, присъствието на стерео говорители в HTC и прочие.

Аз не бих се колеб*л и за миг дори.

Точно за това веднага предложих HTC-то. А и е с хубава и мека картина, чуства се много добре в ръката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам HTC Desire 820, мога да ти гарантирам, че мачка самсунга отвсякъде, няма да сбъркаш ако искаш пиши ако те интересува нещо за HTC-то, ще ти помогна с квото мога, снимки коя игра как върви и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам HTC Desire 820, мога да ти гарантирам, че мачка самсунга отвсякъде, няма да сбъркаш ако искаш пиши ако те интересува нещо за HTC-то, ще ти помогна с квото мога, снимки коя игра как върви и т.н.

А аз гарантирам че HTC се отнасят по-сериозно от към подръжка. (много сериозен плюс в полза на HTC-то)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз гарантирам че HTC се отнасят по-сериозно от към подръжка. (много сериозен плюс в полза на HTC-то)

Няма спор в това, не знам този самсунг до кога ще го поддържат, а и двата модела са от септември миналата година, бас ловя, че HTC-то ще е по-поддържано! Малко е голям, но лесно се свиква, от по-тежките игри загрява, но тва май е нормално за всички телефони, аз често играя FTS15 и да си призная честно загрява ама покажете ми един дето не загрява ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички, които се включиха в темата. Да ви кажа честно за игри си имам готин таблет, който е с мен винаги, телефона ми трябва най - вече за разговори, музика, видео и снимки, защото таблета за тези неща не ми върши работа, поради големината си и кофти камерите. Четох доста мнения за HTC-то и в едно от тях пишеше, че при разговор се чувал съскащ звук... Не ми се вярва много ама знам ли. Винаги съм имала самсунг телефон, още от първите им модели и винаги съм била много доволна. Важното при мен е да е бърз и да не ми зацикля, да е с добра чувствителност, но не прекалена, че чак да се шашка, защото и такова мнение четох за някои телефони и така. Просто искам готин телефон с качество на звука и картината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи всичко е в полза на HTC-то.

П.П. Не очаквай кой знае какво от бюджетните телефони на Samsung.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звука от HTC-то е страхотен, гарантирам ти, има софтуер boom sound и двата говорителя в горната и долната част на телефона вадят страхотен звук, за разговори също не съм забелязал никакъв проблем нито съскащ звук, а 5.5 инчовия дисплей вади наистина много добра картина, много съм доволен, препоръчвам го пред въпросния самсунг

Това е снимка с HTC-то: ЦЪК Сама си прецени дали камерата те устройва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички, които се включиха в темата. Да ви кажа честно за игри си имам готин таблет, който е с мен винаги, телефона ми трябва най - вече за разговори, музика, видео и снимки, защото таблета за тези неща не ми върши работа, поради големината си и кофти камерите. Четох доста мнения за HTC-то и в едно от тях пишеше, че при разговор се чувал съскащ звук... Не ми се вярва много ама знам ли. Винаги съм имала самсунг телефон, още от първите им модели и винаги съм била много доволна. Важното при мен е да е бърз и да не ми зацикля, да е с добра чувствителност, но не прекалена, че чак да се шашка, защото и такова мнение четох за някои телефони и така. Просто искам готин телефон с качество на звука и картината.

Други препоръки приемаш ли или само измежду тези два модела ще избираш?

Ако приемаш, казвай бюджет и да видим нещо по-добро ще се намери ли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Други препоръки приемаш ли или само измежду тези два модела ще избираш?

Ако приемаш, казвай бюджет и да видим нещо по-добро ще се намери ли.

Амииии, бюджета ми е около 350-380 лв, а и самата визия на тези 2 телефона е завладяваща. Това според мен са среден клас телефони на достъпна цена. По принцип приемам препоръки да

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От къде ще вземеш това HTC Desire 820 за 350-380 лв ?! 

Има го при Теленор и Мтел (ако не се лъжа) и като си преподпише, не е проблем да го грабне.

Амииии, бюджета ми е около 350-380 лв, а и самата визия на тези 2 телефона е завладяваща. Това според мен са среден клас телефони на достъпна цена. По принцип приемам препоръки да

Поразгледай раздела - има доста теми за търсене в този ценови диапазон и доста мнения има с препоръки и на други марки.

Ако пазаруването от Китай не те притеснява, може да се вземат нови модели на известни марки.

Иначе 820 си е перфектен избор за мен в този клас.

Виж също и Meizu M1 Note, който може да се намери за около 400-420 лева или да си го поръчаш директно от Китай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той от големите трябва да е плана, аз с план го взех, на изплащане като крайна цена 530 лв ще ми излезне, а плана е 20 лв на месец.
Ся по темата, телефона в този ценови клас е повече от страхотен! :) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно така. Ще преподписвам договор и ще го платя кеш, като цената му е 360 лв. Нямам представя кой телефон е хубав. Имам наблюдение само и единствено върху марката Самсунг, тъй като друга марка в живота си съм нямала, а смених доста телефони на марката и сегашния ми също е самсунг льо фльор, но ми се иска нещо наистина готино и за цената си качествено. От Китай нямам идея дали бих си поръчала, не съм мислила, но бих разгледала стига някой да ми каже къде да погледна :) а иначе една приятелка има htc и тя ми каза, че е по - добре да си взема него, а не самсунга, та затова изби и дилемата. Дори не съм мислила за други марки, защото наистина нямам представа от смартфони... та така.... затова писах и на вас, защото форумците тук са страхотно активни и се надявам да взема по-добро решение. Благодарна съм на всички, които пишат и като гледам няма нито едно мнение за самсунга, всички сте за htc - то

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отивай и си взимай 820-ката и си свиркай, за тия пари е страхотен, направо златен телефон! Аз също го имам и съм адски доволен от него, няма грешка, този самсунг не струва пред това HTC!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно така. Ще преподписвам договор и ще го платя кеш, като цената му е 360 лв. Нямам представя кой телефон е хубав. Имам наблюдение само и единствено върху марката Самсунг, тъй като друга марка в живота си съм нямала, а смених доста телефони на марката и сегашния ми също е самсунг льо фльор, но ми се иска нещо наистина готино и за цената си качествено. От Китай нямам идея дали бих си поръчала, не съм мислила, но бих разгледала стига някой да ми каже къде да погледна :) а иначе една приятелка има htc и тя ми каза, че е по - добре да си взема него, а не самсунга, та затова изби и дилемата. Дори не съм мислила за други марки, защото наистина нямам представа от смартфони... та така.... затова писах и на вас, защото форумците тук са страхотно активни и се надявам да взема по-добро решение. Благодарна съм на всички, които пишат и като гледам няма нито едно мнение за самсунга, всички сте за htc - то

Само да те попитам въпросното HTC как ти стои в ръката?

Как го усещаш?

Поигра ли си с него в някой магазин да го поразцъкаш и да видиш кое как е?

Питам, защото е важно как го усещаш в ръката си и имаш ли усещането, че "това е моя телефон"?

Щом не си се занимавала с Китай до сега, не скачай в тази дълбока яма, за да не се наиграеш без да искаш.

А и като жена трябва да имаш максимални удобства и улеснения с техниката - тоест да си имаш и гаранция 2 години, че китайското, ако даде проблем става голяма играчка с пращането обратно за отстраняване на дефекта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отивай и си взимай 820-ката и си свиркай, за тия пари е страхотен, направо златен телефон! Аз също го имам и съм адски доволен от него, няма грешка, този самсунг не струва пред това HTC!

Не че самсунг-а не струва, просто HTC-то е по-добро.

И все пак, сега сравняваме устройства от 2 различни ценови класа, samsung-а 3 300 кинта, а htc-то е 500.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е да, при преподписването самсунга ще ми е 280 лв, а htc-то ще ми е 360 лв. И двете цени ме устройват, въпроса е да си взема телефон, който да не ме дразни с някакви дребни проблеми. Имам приятелка, която има самсунг, но не знам кой точно модел, който докато говори ако някой и звънне, на този с който говори му затваря автоматично а другото обаждане го отхвърля, защото се допира до ухото и или смесва приложенията и скача от едно в друго и други такива дребни глупости, които много биха ме дразнили, ама много. За това искам телефон, който да е с нормална чувствителност и да не забива или нещо подобно. Прекрасно разбирам, че не си купувам най - доброто, но пък ми се иска на тази цена да е прилично качествен. :)

Само да те попитам въпросното HTC как ти стои в ръката?

Как го усещаш?

Поигра ли си с него в някой магазин да го поразцъкаш и да видиш кое как е?

Питам, защото е важно как го усещаш в ръката си и имаш ли усещането, че "това е моя телефон"?

Щом не си се занимавала с Китай до сега, не скачай в тази дълбока яма, за да не се наиграеш без да искаш.

А и като жена трябва да имаш максимални удобства и улеснения с техниката - тоест да си имаш и гаранция 2 години, че китайското, ако даде проблем става голяма играчка с пращането обратно за отстраняване на дефекта.

Докосвала съм се само до гранд прайма, защото бах убедена, че това искам, но на другия ден ми препоръчаха htc - то. Но в четвъртък ще си взимам телефона и обезателно ще поискам и двата телефона да ги погледна, за да усетя това, за което ми говориш. Аз също съм сантиментална към вещите си и льо фльора за това си го купих, без значение, че е един от най-простите телефони на самсунг. Така или иначе всичко върви в полза на htc - то.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не че самсунг-а не струва, просто HTC-то е по-добро.

И все пак, сега сравняваме устройства от 2 различни ценови класа, samsung-а 3 300 кинта, а htc-то е 500.

Колега, не съм казал, че не струва, а че не струва пред HTC-то!

Така е да, при преподписването самсунга ще ми е 280 лв, а htc-то ще ми е 360 лв. И двете цени ме устройват, въпроса е да си взема телефон, който да не ме дразни с някакви дребни проблеми. Имам приятелка, която има самсунг, но не знам кой точно модел, който докато говори ако някой и звънне, на този с който говори му затваря автоматично а другото обаждане го отхвърля, защото се допира до ухото и или смесва приложенията и скача от едно в друго и други такива дребни глупости, които много биха ме дразнили, ама много. За това искам телефон, който да е с нормална чувствителност и да не забива или нещо подобно. Прекрасно разбирам, че не си купувам най - доброто, но пък ми се иска на тази цена да е прилично качествен. :)

Докосвала съм се само до гранд прайма, защото бах убедена, че това искам, но на другия ден ми препоръчаха htc - то. Но в четвъртък ще си взимам телефона и обезателно ще поискам и двата телефона да ги погледна, за да усетя това, за което ми говориш. Аз също съм сантиментална към вещите си и льо фльора за това си го купих, без значение, че е един от най-простите телефони на самсунг. Така или иначе всичко върви в полза на htc - то.

Колежке, уверявам те, HTC-то се държи много добре вече цял месец в моите ръце, не ми е бъгвал, не ми е забивал нито веднъж, справя със всяка задача която му задавам, батерията не се представя зле, но не е и от най-добрите, но 1 ден си изкарва без никакви проблеми при нормална работа, че и малко натоварван. Камерата също прави доста прилични снимки, екрана вади страхотна картина а да не говорим за звука от 2-та стереоговорителя, хем плътен и силен хем и качествен, ако обичате да си правите и селфи на помощ идва много добрата 8 мегапикселова предна камера, смея да кажа, че за тази цена, устройството се доближава не малко до високия клас телефони, според мен си заслужава да се вземе :) Все пак HTC си е доказана марка на здрави и надеждни телефони, не е като престижо например ... Тва че не есамсунг голяма работа, между другото скоро ще излезне и новата версия на Андроид на 820-ката, а самсунга може и въобще да не получи новия ъпдейт!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички, които се включиха със съвети и мнения. Като се взема телефон ще пиша какво съм избрала и причината за избора си :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И двата са хубави, но за предпочитане е HTC-ъгъл, освен ако не ти е голям.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При положение, че можеш да го вземеш за тези пари с преподписване, няма какво да се колебаеш. HTC-то е твоят избор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.