Премини към съдържанието
bdenkov

Как да инсталирам и настроя eMule и eDonkey на Линукс.

Препоръчан отговор

Здравейте. Желанието ми е да инсталирам еMule  и други подобни програми на Убунту базиран Линукс 64 бит. , но не мога да се ориентирам в настройките им. Как да направя настройките им. Благодаря предварително на всички за помощта и отговорите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмите се инсталират през Магазина за приложения или Менаджера на пакети или през команден ред.

За eDonkey протокола, ви трябва програмата aMule > https://apps.ubuntu.com/cat/applications/amule/

Отворете горния линк, кликнете върху scbutton-free-200px.pngбутона и програмата ще се инсталира, след като потвърдите с вашата парола. В Убунту, магазина за приложения ще откриете в лаунчъра (Dash) написвайки Software Centre на английски или на български Софтуерен център.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Phoenux.bg,

но не мога да се ориентирам в настройките им.

А иначе, имам много смътен спомен, че трябваше да имаш някаква споделена папка и ... до там. Може да пробваш и (ако не си) Шареаза, нещо такова беше. Ползвал съм я преди много-много време да намеря на един приятел музика, която по незнайни причини я имаше (даваха я) само от Бразилия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.