Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, решил съм да сменям старото HTC Sensation и съм се насочил към моделите Samsung Galaxy Note 3 и Lenovo Vibe Z2 Pro (обмислях и LG G3, но чух колебливи мнения за него). 

Споделете, кой според вас е по-добрия модел, кой си струва и т.н. Аз съм го харесал Galaxy Note-a от доста време, но Lenovo-то също изглежда доста добро. На Note-a AMOLED дисплея му изглежда по-добър (дисплея за мен е важен), има писалка и доста софтуерни изгъзици, докато Lenovoto изглежда много добре като цялостен комплект, но пък сякаш е по "постен" и чух че има бъгове и някакви други малки софтуерни проблеми.

Кой според вас е по-добрата опция тъй като и двата са около 700-800 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, решил съм да сменям старото HTC Sensation и съм се насочил към моделите Samsung Galaxy Note 3 и Lenovo Vibe Z2 Pro (обмислях и LG G3, но чух колебливи мнения за него). 

Споделете, кой според вас е по-добрия модел, кой си струва и т.н. Аз съм го харесал Galaxy Note-a от доста време, но Lenovo-то също изглежда доста добро. На Note-a AMOLED дисплея му изглежда по-добър (дисплея за мен е важен), има писалка и доста софтуерни изгъзици, докато Lenovoto изглежда много добре като цялостен комплект, но пък сякаш е по "постен" и чух че има бъгове и някакви други малки софтуерни проблеми.

Кой според вас е по-добрата опция тъй като и двата са около 700-800 лв.

Ползвал съм и двата и поради това казвам категорично - Леновото.

Камерата, батерията и цялостната производителност са направо чук и заради един малко по-добър екран (може би) на Самсунга, аз не бих заложил на него.

Да, имаше проблеми в началото със софтуера на Леновото, но бавно и полека изчистиха всичко и след последния ъпдейт всичко е на 6.

При него имаш вариант също да ползваш чистия андроид гугълски, ако не те кефи софтуера и изгледа на другия.

А бе направиха флагман на страхотна цена, това е.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами чесно казано ще го ползвам за почти всичко, четене, интернет, музика и т.н. Леновото и като цена и като характеристики на хартия изглежда по-добре, единственото което ме притеснява за него е качеството, но щом вече софтуера е в по-добро състояние значи може и на него да се спра. Изгъзиците на Самсунг не ме привличат толкова, единствено може би писалката, която върви с него, кожения гръб и това че е по-утвърдена марка като качество (или поне предполагам). Ще трябва и на живо да ги видя как стоят (Металния корпус на Леновото може да ми хареса доста) и тогава ще реша, но пак казвам че Леновото може да се окаже по-добрия избор просто ме притеснява ако го взема и започнат някакви софтуерни и хардуени главоболия и проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влез в бг андроид форума и попрочети малко, има теми за двата модела. Ще разбереш основните плюсове и минуси, най-чести проблеми и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Белгиеца
      Здравейте съфорумци,
      абе едно проблемче ме мъчи и не ми дава мира на душата.
      Тия инженерчетата дето ги правят телефоните, много често забравят да сложат отделни бутони за намаляване и усилване на силата на звука на слушалката.
      Значи купил съм един Fixed GSM стационарен е на вид, ама си е и мобилен GSM щото има батерия вътре в него и може да се разнася навсякъде из Европа и работи също като мобилен, със СИМ карта на произволен мобилен оператор.
      Значи звукът му се увеличава от лява и дясна стрелки, ама при условие че не трябва да избираш опции натискайки цифри, преди да чуеш жив човек да си говорите. Нали ги знаете тия отвратителни машини, дето те карат да избираш и пак да избираш за какво се обаждаш и т.н.
      Като се добера най-накрая да съм уцелил кои цифри да натискам, пък ми казват че всички труженички при тях си лафят с други клиенти и трябва изчакам още 5 минути и ми пускат музика, ама много силно записана. И понеже съм натискал цифри разни и на екранчето са се събрали например така:
      21323412
      и повече стрелките не действат да намаляват или увеличават силата на звука.
      Ако съм го намалил предварително, после не чувам уморената мацката щото микрофона ѝ е някъде встрани от бузата и на нея въобще не ѝ пука, че не я чувам. Тя мен ме чувала добре.
      Ако пък съм усилил до край звука предварително, слушалчицата ще вземе да се развали нещо от много зор 10 минути.
      И се принудих да сложа един потенциометър между телефона и слушалката. Сега като знам че ще звъня на машина някаква, увеличавам взука докрай с дясната стрелка и го намалявам с потенциометъра по всяко време.
      А на снимката двата мобилни телефона имат отсрани бутони за увеличаване и намаляване на звука, които действат независимо от другите бутони на клавиатурата.
      Имам други мобилни GSM-и които няма отделни бутони за звука и е същата мъка както със белия стационарния.
      Вие как се справяте с липсата на отделни бутони ?
      Ако някой знае някакъв тарикатлък да може да не ползвам потенциометъра, да казва. Щото не е удобно за разнасяне из стаите ако е свързан потенциометъра.
      Ето и една снимчица сега
      htt
      p://prikachi.
      com/images.php?images/992/9465992a.jpg
      трябва да си го залепите, наставите линка

https://radikal.ru/big/ejtv69is7ri7e
      на този линк пък кликате по снимката докато стане голяма
      хххххххх
    • от leonsanchesss
      Здравейте колеги след 4-5 годишна употреба на samsung galaxy s5 дойде време да се сбогувам със него . Въпросът ми е кой от двата посочени бихте избрали и какви са вашите мотиви.Главните цели за които ще се използват са заснемане на снимки и социални мрежи. Други въпроси които ме вълнуват са дали ще ми е достатъчна памет от 64gb и лесно ли ще се адаптирам към iOS ако съответно избера iphone 8.
    • от Soviet Soldier
      Здравейте!
      Днес за първи път получих следното съобщение относно активиране на защитата на литиево-полимерната батерия на моя телефон. Стори ми се странно, защото се активира при сравнително висока температура (11-12 градуса) по време на зареждане. 

Реших да прочета някой ред относно батерията на устройството и намерих следната информация: 

Та искам да попитам, тази защита нормално ли е да се активира при толкова висока температура? В крайна сметка 11 градуса не са нищо, на фона на условията, в които би трябвало да функционират тези устройства в далеч по-студени части на света. Ползвал съм други устройства на далеч по-ниски температури от тази, без абсолютно никакви проблеми, та ми с стори странно активирането на този вид защита. Възможно ли е да се е активирала поради софтуерен или хардуерен проблем, или е напълно нормално? 
    • от Goodlike
      Здравейте колеги имам въпрос относно samsung iconx 2018.
      Някой ползвал ли ги е, пробвал ли го е и какво мнение бихте сподели за тях според цената която имат.
      Интересуваме според вас дали си заслужават според парите които струват и цената оправдава ли качество на звука и издръжливостта която трябва да имат.
      Много ви благодаря предварително за мнения и помощта която бихте дали специално за този модел.
      Благодаря предварително лек и успешен ден на всички.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.