Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, решил съм да сменям старото HTC Sensation и съм се насочил към моделите Samsung Galaxy Note 3 и Lenovo Vibe Z2 Pro (обмислях и LG G3, но чух колебливи мнения за него). 

Споделете, кой според вас е по-добрия модел, кой си струва и т.н. Аз съм го харесал Galaxy Note-a от доста време, но Lenovo-то също изглежда доста добро. На Note-a AMOLED дисплея му изглежда по-добър (дисплея за мен е важен), има писалка и доста софтуерни изгъзици, докато Lenovoto изглежда много добре като цялостен комплект, но пък сякаш е по "постен" и чух че има бъгове и някакви други малки софтуерни проблеми.

Кой според вас е по-добрата опция тъй като и двата са около 700-800 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, решил съм да сменям старото HTC Sensation и съм се насочил към моделите Samsung Galaxy Note 3 и Lenovo Vibe Z2 Pro (обмислях и LG G3, но чух колебливи мнения за него). 

Споделете, кой според вас е по-добрия модел, кой си струва и т.н. Аз съм го харесал Galaxy Note-a от доста време, но Lenovo-то също изглежда доста добро. На Note-a AMOLED дисплея му изглежда по-добър (дисплея за мен е важен), има писалка и доста софтуерни изгъзици, докато Lenovoto изглежда много добре като цялостен комплект, но пък сякаш е по "постен" и чух че има бъгове и някакви други малки софтуерни проблеми.

Кой според вас е по-добрата опция тъй като и двата са около 700-800 лв.

Ползвал съм и двата и поради това казвам категорично - Леновото.

Камерата, батерията и цялостната производителност са направо чук и заради един малко по-добър екран (може би) на Самсунга, аз не бих заложил на него.

Да, имаше проблеми в началото със софтуера на Леновото, но бавно и полека изчистиха всичко и след последния ъпдейт всичко е на 6.

При него имаш вариант също да ползваш чистия андроид гугълски, ако не те кефи софтуера и изгледа на другия.

А бе направиха флагман на страхотна цена, това е.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами чесно казано ще го ползвам за почти всичко, четене, интернет, музика и т.н. Леновото и като цена и като характеристики на хартия изглежда по-добре, единственото което ме притеснява за него е качеството, но щом вече софтуера е в по-добро състояние значи може и на него да се спра. Изгъзиците на Самсунг не ме привличат толкова, единствено може би писалката, която върви с него, кожения гръб и това че е по-утвърдена марка като качество (или поне предполагам). Ще трябва и на живо да ги видя как стоят (Металния корпус на Леновото може да ми хареса доста) и тогава ще реша, но пак казвам че Леновото може да се окаже по-добрия избор просто ме притеснява ако го взема и започнат някакви софтуерни и хардуени главоболия и проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влез в бг андроид форума и попрочети малко, има теми за двата модела. Ще разбереш основните плюсове и минуси, най-чести проблеми и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Goodlike
      Здравейте колеги имам въпрос относно samsung iconx 2018.
      Някой ползвал ли ги е, пробвал ли го е и какво мнение бихте сподели за тях според цената която имат.
      Интересуваме според вас дали си заслужават според парите които струват и цената оправдава ли качество на звука и издръжливостта която трябва да имат.
      Много ви благодаря предварително за мнения и помощта която бихте дали специално за този модел.
      Благодаря предварително лек и успешен ден на всички.
    • от Dimitur Dimitrow
      Здравейте на всички! От около месец се чудя дали да си взема някой премиум телефон на изплащане от Теленор. Проблемът е че - 
      1. Загледал съм се на Huawei P20, Samsung Galaxy S8 или S8+, LG G7 ThinQ или по-бюджетния Galaxy A6+. Изглежда че не просто мога да избера измежду тях.
      2. Никога не съм си взимал телефон на изплащане от Теленор, въпреки че имам доста скъп план.
      По принцип камерата (възможно и да е двойна), бързият процесор и големината (поне 5.5 инча) са ми най-важни...
      Ще бъда изключително благодарен, ако някой може да помогне с този труден избор.
    • от Petar02
      Здравейте,           Не успях да намиря друга тема, по моя въпрос и за това отварям нова. Имам лаптоп Lenovo x61 windows 7 home premium. Когато го включа щом ми каже добре дошли става черен екрана и само мишката може да се движи. Така стои и не ми зареждат иконите. Щом дам Ctrl+Alt+Del и отворя Task Manager и изчакам ми се отварят иконите и си зарежда. След изчакване 30 минути при опит за отваряне на controll panel някой път се отваря, но почти винаги забива и се рестартира.
      Лаптопът е закупен втора употреба и е на норвежки, след като не мога да стигна до control panel, ни мога да му сменя и езика.
      Моля за помощ.
    • от Goodlike
      Здравейте колеги имам един по странен въпрос.
      Дали някой има информация за s8 lite кога ще излиза в България,цена и такива неща.
      Питам защото следя телефона от преди да излезе официално и от 2 месеца на сам не мога да намеря нова информация за него. Моля ако някой нещо разбера или види в интернет да сподели. Благодаря предварително , лек и успешен ден на всички !
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.