Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ще ми трябва усилвател за стоящите Jamo s606 колони. Цената е ограничена поради причината, че ще стои на вилата да не разнасям и моя от вкъщи. До сега използвах Biema F1 + Behringer DX100 и ми вършеха чудесна работа, но се поизмокри усилвателя и е време за смяна. 

П.П. Не мисля да увеличавам бюджета понеже ходя 1 път седмично, а и редовно се влиза по вилите...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За сега клоня към ресивъра, понеже ми се вижда по - мощен. 

Някакви други предложения, и главно за тези пари към pioneer ли да се ориентирам ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

+1 за третия. Само той си заслужава от препоръчаните. Не бих си го купил обаче от непроверен продавач от ОЛХ и без да го чуя. Може да се окаже, че си купуваш изгорял боклук. Тоя продавач пише някакви пълни простотии за импулсни захранвания и т.н. Има много хора дето само с това се занимават и няма да те излъжат при покупката. Колоните дето искаш да захраниш искат и по як усилвател за да се развихрят както си трябва поне 80-100 вата на 8 ома. А-209R e 2x40 вата на 8 омов товар и ще ти е слаб за тези колони.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

+1 за третия. Само той си заслужава от препоръчаните. Не бих си го купил обаче от непроверен продавач от ОЛХ и без да го чуя. Може да се окаже, че си купуваш изгорял боклук. Тоя продавач пише някакви пълни простотии за импулсни захранвания и т.н. Има много хора дето само с това се занимават и няма да те излъжат при покупката. Колоните дето искаш да захраниш искат и по як усилвател за да се развихрят както си трябва поне 80-100 вата на 8 ома. А-209R e 2x40 вата на 8 омов товар и ще ти е слаб за тези колони.

Да разбирам ли, че 150лв. са твърде малко за покупка на усилвател специално за тези колони ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Да разбирам ли, че 150лв. са твърде малко за покупка на усилвател специално за тези колони ?

Може и да изпадне нещо и за тези пари, но трябва да се търси. Принципно ако не търсиш някакъв мощен саунд, може и с 2 вата да си направиш удоволствието.

Тука търси   https://www.kaldata.com/forums/topic/170474-%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D0%BE%D0%B7%D0%B2%D1%83%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%BD%D0%B0-%D1%82%D0%B5%D1%85%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0/

Редактирано от AGD (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.