Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Тъй като не намерих тема за моя проблем пускам тази темичка!

Значи след като ми се обнови най-новия Skype при стартирване на пц-то ми се вписваше автоматично, и се мина околко 1 седмица и сега неще да се вписва и ми излиза на екрана някаква грешка (говорим веднага след като съм пуснал компютъра ми излиза) качвам и снимка:

без име.bmp

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рестартирай  и като се появи грешката, отворо диспечера на задачи (раздел Програми) и виж коя програма я съобщава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От скайпа е.Деинсталирай го,почисти с Ccleaner и инсталирай по стара версия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип е хубаво да се съобщава и операционна система към обяснението, за да е по-ясно. Допускам, че се касае за Windows XP, тъй като Windows 7+ няма такъв проблем с новите версии на Skype... Проблемът се решава с инсталирането на Microsoft .NET Framework 4 и DirectX Video Acceleration Specification for H.264/AVC Decoding

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

502 - Web server received an invalid response while acting as a gateway or proxy server.

There is a problem with the page you are looking for, and it cannot be displayed. When the Web server (while acting as a gateway or proxy) contacted the upstream content server, it received an invalid response from the content server.

Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

502 - Web server received an invalid response while acting as a gateway or proxy server.

There is a problem with the page you are looking for, and it cannot be displayed. When the Web server (while acting as a gateway or proxy) contacted the upstream content server, it received an invalid response from the content server.

Явно е било моментно, защото към този момент е достъпно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Често срещан проблем при ХР напоследък с просто решение https://www.kaldata.com/forums/topic/242787-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC-%D1%81%D1%8A%D1%81-%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%B9%D0%BF/#entry3138737

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори всичко е 6 и се оправи! kolev_74 мерси колега! :)

И наистина явно е често срещан проблем при XP-то, само че дето не бях споменал за система си, но бързо ви стана ясно. :yanim:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Е, как няма да ни стане ясно! Нали половината тук сме с кристални кълба. :)

Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има, има - всеки трети-четвърти по света, ползващ компютър, е с Windows XP!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от hong yeonduk
      Лаптопа ми беше много бавен и реших да го сканирам за вируси и си изтеглих една антивирусна. Когато го сканирах ми излизе прозорче с отметка и ме попита дали искам да ми следи и онлайн сърфирането(или нещо от сорта) и аз натиснах да, и след това ми поиска рестарт. След рестарта нямах икони, показва ми че няма връзка с интернет и няма налични връзки. Това на снимката е съобщението което ми излиза.
      Също така каквото и да се опитам да направя(например да проверя за неизправности) ми дава грешка.
      Моля помогнете не разбирам от компютри.(Понеже не знам какъв е проблема най-вероятно категорията на темата е грешна).
    • от MaDCoW
      Здравейте, от близо седмица компютърът ми постоянно получава blue screen с най-различни грешки ( Със Windows 7 съм ), някой от тях са: Memory_management, IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL, SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION имаше и други преди, но не ги помня. Сега съм пуснал Memory Diagnostics да видя какво ще ми излезе.. Ако някой има идея дали може да се оправи, да пише ☺ The file is possible corrupt. The file header checksum does not match the computed checksum.. Ми излиза сега, дори и не се пуска компютъра, да го засилвам ли през терасата или?!? 
    • от miteff
      Използвах Nitro_Pro_Ent_11.0.3.173_Portable_Eng_x64 за редакция на pdf файл, но след записване ми дава грешка при печатане - не иска да го печата при отваряне в Adobe Reader. Иначе го печата само от програмата за редакция Nitro Pro. Има ли решение на проблема?
    • от Krasimira Kirova
      Здравейте, Колеги,
      Имам проблем с инсталацията на PrestaShop 1.6. Пробвах няколко версии на 1.6..., но не успявам. Къде е грешката? Някой сблъсквал ли се е с подобно нещо?

• от Bbt_sm
      Здравейте! Когато се опитвамд а инсталирам Acronis Disk Director Home ми излиза тази грешка и немога да го инсталирам.Знаете ли за какво излиза тази грешка?
      IMG_20170707_094312-ilovepdf-compressed (1).pdf
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.