Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , искам да сменя видео картата на лаптопа си , защото е прекалено заспала -.- Intel HD Graphics е картата. Информираха ме , че мога да добавя друга  и да ми станат 2 , но все пак да ви питам :) Лаптопа е LENOVO G50-30 G080.Ако става , някоя карта NVIDIA да ми предложите ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видео картата на лаптопа ми е интел hd graphics , искам да я сменя (или добавя друга , защото ме информираха че е възможно) с някоя nvidia за предпочитане , но може и др. СТИГА ДА Е ПОД 200 ЛВ. лаптопа е lenovo g50-30 80g0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не можеш да си смениш картата на този лаптоп. Ето и информация защо. А и по принцип на лаптоп не може да се прави upgrade. В повечето случаи, това е невъзможно, а в случаите когато може upgrade излиза скъпо.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не можеш да си смениш картата на този лаптоп. Ето и информация защо. А и по принцип на лаптоп не може да се прави upgrade. В повечето случаи, това е невъзможно, а в случаите когато може upgrade излиза скъпо.

Моята видео карта не е 3000 , а мога ли да добавя друга ? видях моя лаптоп в нета с nvidia видео карта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мога ли да добавя друга?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видео картата на лаптопа ми е интел hd graphics , искам да я сменя (или добавя друга , защото ме информираха че е възможно) с някоя nvidia за предпочитане , но може и др. СТИГА ДА Е ПОД 200 ЛВ. лаптопа е lenovo g50-30 80g0

При условие че тази карта по спомени се намира в чипсета как си я представяте тази смяна?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мога ли да добавя друга?

Не, не можеш да добавяш друга. Видял си на подобен на твоя модел лаптоп, на който има 2 карти. Една "вградена" и една външна. Каквото и да правиш обаче, лаптопа не става за игри. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш. Смени си дънната платка. Много пари. Не може на дънната платка да променяш каквото ти кефне.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш. Смени си дънната платка. Много пари. Не може на дънната платка да променяш каквото ти кефне.

То направо все едно си взимаш нов лаптоп  :)  :)  :)  :)

И не,не може да се смени,защото е запоена за дъното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.