Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден взех си лаптоп Toshiba Satellite L755-1N6 партиден номер: PSK30E.

След преинсталация на windows има проблем със следните два драйвера (прикачил съм файл) бихте ли помогнали за отстраняването на проблема.

Качил съм Windows 7 x64 bit и съм инсталирал всички драйвери от сайта на Toshiba.

Благодаря предварително!!!

post-86365-0-49407800-1433779497_thumb.j

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден взех си лаптоп Toshiba Satellite L755-1N6 партиден номер: PSK30E.

След преинсталация на windows има проблем със следните два драйвера (прикачил съм файл) бихте ли помогнали за отстраняването на проблема.

Качил съм Windows 7 x64 bit и съм инсталирал всички драйвери от сайта на Toshiba.

Пробвай с някоя програма от рода на Driver booster или Driver Reviver не веднъж са ми решавали проблема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SM Bus Controller накратко ти управлява цялото дъно. При Win 7 доста често има проблем точно с това. Драйвери за чипсета изтеглил ли си? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С този драйвер се справих остана само bluetooth.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С този драйвер се справих остана само bluetooth.

В сайта на производителя има абсолютно всички драйвери. Влезете там, изтеглете ги и ги инсталирайте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В сайта на производителя има абсолютно всички драйвери. Влезете там, изтеглете ги и ги инсталирайте.

Свалих всичките само bluetooth не става инсталира го обаче остава някакъв "bluetooth rfbus" който не може да бъде намерен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свалих всичките само bluetooth не става инсталира го обаче остава някакъв "bluetooth rfbus" който не може да бъде намерен.

Инсталирай програмата AIDA или Speccy. Те могат да те ориентират какъв е модела на хардуера и от там може да се потърсят драйвери в интернет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.