Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, риятели сме във фб, всички други наши общи приятели получават известия само не и аз... някой да има идея какво мога да направя? Моля накой да помогне! post-359868-0-65627100-1434308730_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, искаш да получаваш известия за ? Провери в настройките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, искаш да получаваш известия за ? Провери в настройките.

не получавам известия от дадения човек... т.е. не виждам какво публикува и т.н....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш от новини да спреш известия от даден човек. Това момиче явно има в приятели целия китайски народ. . . 
https://www.facebook.com/profile.php?id=100001344387012

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не получавам известия от дадения човек... т.е. не виждам какво публикува и т.н....

Става много лесно.

Предлагаш на момичето приятелството си, тя го приема. След това те отписва като приятел :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става много лесно.

Предлагаш на момичето приятелството си, тя го приема. След това те отписва като приятел :)

хаха.. по принцип това ми е целта... но искам да я виждам какво прави във фб.... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То ще му изпише че не е приятел с нея, или го е блокирала и той не може да вижда какво тя поста. Но това не е болка за умиране, просто изключи компютъра и излез на вънка. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е така, установих го наскоро по случайност :) . Ако ти си ми "ФБ приятел", и аз се откажа от приятелство с теб, няма да получаваш известия от мен, но все още ще присъствам на стената на твоите "ФБ приятели".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е така, установих го наскоро по случайност :) . Ако ти си ми "ФБ приятел", и аз се откажа от приятелство с теб, няма да получаваш известия от мен, но все още ще присъствам на стената на твоите "ФБ приятели".

Ако се откаже приятелството от едната страна, то и от другата е отказано... пробвах... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не пучавам известия след като харесат моя публикация на иконата моля ако знаете помогнете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от georgi999
      здравейте приятели може ли някой да ми каже как мога да създам десктоп приложение с джава и каква програма да си изтегля на която да се пише, и каква да бъде темата на приложението ,благодаря предварително 

• от Georgi Kirchev
      Здравейте , дадоха ми да правя курсова задача по Визуално програмиране , но не мога да я направя , а имам срок до четвъртък - 10.01.2019 
      програмираме със Visual Studio 2010/13 на MFC Standart , Single Document 
      Ще съм изключително благодарен , ако някой успее да ми помогне. 

Условието е следното: 
      Да се състави еднодокументно приложение с архитектура документ - изглед.
       - Добавете бутон който трябва да активира функцията , както и елемента Hello от менюто 
       - Добавете контекстно-ориентирано меню към програмата , което използва падащо меню Help като скрито

Във файл да се съхраняват и четат данни, които да се въвеждат чрез диалогова кутия , която се вика чрез 
       - ляв бутон на мишката.
       - опция от менюто .
       - клавишни ускорители.
       - бутон от инструменталната лента.
      В диалоговата кутия да има:
       - текстово поле за въвеждане на текст.
       - рамка със списък за шрифтове.
       - групова рамка.
       - бутон за приключване.

Предварително благодаря , ако някой се захване да ми окаже помощ. 

• от altec
      здравейте хард диска ми по точно дял D се изтрива от само себе си с 3 хард диска съм не са ми правили проблеми проверени са на sentinental pro нямат лоши сектори ... когато си заключа компютъра за 2-3 часа и след това пиша си паролата отключва се и искам да отворя някоя игра примерно cs:go (който е записан в дял D) ми изписва "проблем в прекия път устройството или мрежовата връзка към които сочи прекия път "cs:go" не са налични уверете се че дискът е правилно поставен или че мрежовият ресурс е наличен и опитайте отново" пускам си антивирусната  avg  да сканира но нищо не открива и spyhunter съм пробвал пак нищо... ако имате някакви предложения за решаване на праблема оставете един коментар забравих да напиша че като го рестартирам компютъра и дяла пак се показва (предложете нещо без преинсталация че ме мързи 
    • от Alexandar Jelev
      Здравейте, искам  да попитам някой може ли да ми помогне за курсовата задача, ще му бъда изключително благодарен? :)
      Задачата е следната:
      Съставете програма с функции за:
      а) Въвеждане от клавиатура във файл и в масив ( чрез добавяне) данни за автобусни превози ( до 35 ) - Автогара Варна: маршрут, дата (1 до 31), номер на автобуса, фамилия на водача, брой пътници, цена на съответните билети, обща сума на билетите - през месец юли. Извеждане текущото съдържание на масива (файла) на екран;
      б) Извеждане на екран справка за всички превози през избран ден от месеца ( със запитване за нова справка);
      в) Извеждане на екран номерата на автобусите и общата сума на билетите от превозите, извършени с тях, подредени в низходящ ред по сумата.
                   Главна функция main() -с меню  за избор на функции и проврка за състоянието на данните.  Използване на функции с предаване на параметри.

• от Petar02
      Здравейте,
      Имам за задача да създам база данни за мобилен оператор. Какъв вид заявка или отчет или таблица трябва да създам, с която всеки месец да се създава автоматична фактура с дължима сума според определени критерии (на какъв вид план си и каква трябва да бъде месечната ти такса). И също какъв вид форма трябва да направя, за да се плаща тази фактура.
      Благодаря предварително за оказаното съдействие.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.