Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

danx    0

Здравейте имам въпрос относно прокарването на оптичен интернет как точно става?

Другият ми въпрос е ако имаш оптичен интернет и VIVACOM IPTV телевизия, интернета ще се влияе ли от VIVACOM IPTV ?

Как е като услуга VIVACOM IPTV  прекасва ли(до колкото разбрах като ти прекъсне интернета спра и телевизията)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

RudeBoy    9557

Здравейте имам въпрос относно прокарването на оптичен интернет как точно става?

С дрелка :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    niki292002    2505

И двете са от един кабел, инсталираш ти switch на tp-link и след него ти навръзват приемниците и нета. (при нас е така)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    suchmo    9

Прекъсне ли нета спира и телевизията, затова вече никога няма да допусна тази грешка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    niki292002    2505

Прекъсне ли нета спира и телевизията, затова вече никога няма да допусна тази грешка!

Каква грешка ? На виваком съм, нета и телевизията спира за по 1-2 часа максимум 2-3 в годината! Но за сметка на това, имам всички глезотий на телевизията. (да си гледам каквото искам до 2 седмици назад в програма или да си връщам назад до 2 часа, а да и 250 канала) Освен това, нета не е един от най-скъпите (нет и 4 приемника = 35 лева на месец), но е доста бързичък.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    niki292002    2505

Мога да връщам (да превъртам) до 2 часа назад и мога да гледам каквото си искам от програмата до 2 седмици назад. (зависи и от канала)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

твърде много условности, звучи ми като вятър работа

Кое звучи като вятър работа?

Услугата е доста добра. Никой не задължава потребителя да използва допълнителните екстри.

Не е задължително ако прекъсва ТВ да има проблем с интернета и обратното. В сайта на Виваком ако някой иска може да прочете за параметрите на услугата както и да се запознае с общите условия по договора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ами уж връщал на всички канали ама всъщност само на някои, и не две седмици а само два часа. това като сателитния им интернет - горе написали НЕОГРАНИЧЕ ТРАФИК, отдолу "след втория гигабайт ви гораничаваме на 64кб/с

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    niki292002    2505

ами уж връщал на всички канали ама всъщност само на някои, и не две седмици а само два часа. това като сателитния им интернет - горе написали НЕОГРАНИЧЕ ТРАФИК, отдолу "след втория гигабайт ви гораничаваме на 64кб/с

Пак не разбра. На момента (докато гледам) с две бутончета мога да превърта до 2 часа назад, а мога да гледам от програмата сериали до 2 седмици назад.

Emokostov, при оптиката зависи, повярвай ми.

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Прочети в сайта как работи услугата IPTV и как се предоставя и тогава пиши такива неща,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пак не разбра. На момента (докато гледам) с две бутончета мога да превърта до 2 часа назад, а мога да гледам от програмата сериали до 2 седмици назад.

на кои от истинските канали е възможно това (или на кои е невъзможно, ако така ти е по-лесно?

Прочети в сайта как работи услугата IPTV и как се предоставя и тогава пиши такива неща,

влизал съм им в сайта и нищо полезно не съм научил, от всички страни ми избождат очите някакви "промоции" от типа "ако искаш Х вземи и У и З и ще плащаш повече ,ама ще ти е по-изгодно"

Редактирано от Последен Потребител (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    housetime    58

Добре де коя тв е по добре сателитната или IPTV?

Ако няма да ползваш допълнителни екстри, като "уникалното" превъртане във времето и филмотеката, значи за теб няма да има значение дали ще е DTH (сателитна) или IPTV.

Освен това, че DTH няма функционалностите на IPTV, понякога се създават технически бариери, които те възпрепятстват да гледаш телевизия. Пример за това са влошаване на времето, дъждове, снегове и т.н.

Редактирано от housetime (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    danx    0

Ако няма да ползваш допълнителни екстри, като "уникалното" превъртане във времето и филмотеката, значи за теб няма да има значение дали ще е DTH (сателитна) или IPTV.

Освен това, че DTH няма функционалностите на IPTV, понякога се създават технически бариери, които те възпрепятстват да гледаш телевизия. Пример за това са влошаване на времето, дъждове, снегове и т.н.

а иначе стабилна ли е прекъсва ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    housetime    58

Зависи от инфраструктурата на районът, в който живееш.

Виж, най-добре попитай някой, който вече използва услугата телевизия в твоя район. Така ще добиеш по-добра представа.

Също така можеш да им се обадиш на 123 и да ги питаш дали имаш възможност да тестваш услугата безплатно. Доколкото си спомням имаше така възможност допреди време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    rapt0r    402

За София, оптиката и айпитивито за 2 години -1 прекъсване!Другият месец  преподписвам за още 2 години!

Редактирано от rapt0r (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Минавай на FiberNEt+IPTV и ще останеш доволен. DTH зависи от метеорологичните условия. Особено има проблем при бури, облаци, дъжд и т.н. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    niki292002    2505

Минавай на FiberNEt+IPTV и ще останеш доволен. DTH зависи от метеорологичните условия. Особено има проблем при бури, облаци, дъжд и т.н. 

Също подкрепям това мнение!

Освен това, за 30 кинта на месец имаме бърз и стабилен нет + телевизия и 4 приемника! (максимума, коледна промоция, иначе е 70 лева) Освен това, има 2 устройства свързани с кабел към рутера и около 5 на безжична връзка. (3 телефона, 1 лаптоп, 1 таблет)

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.