Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да попитам имали начин да вдигна конете на Аудито, освен чипосване, но ми се виждат малко конете.... Стоково състояние е 232 коня, но вчера като тръгвах за морето, ми се видя много слаба от към вървеж, пуснах я с едно Ауди А6-ца като моето, но с подсилен двигател 300+ коне, но забравих да питам пича какво е направил, че я вдигнал почти с 100 коня отгоре. Та ще съм благодарен, ако някой сподели как става номера и къде се извършва процедурата, ако може препоръча и сервиз ще е добре. Благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ivan93bg    153

Не се обиждай ама виж прочети малко за чипосването и изобщо за силовия тунинг! Ще ти дам пример, може да сложиш по-голямо турбо, челен кулер, дюзи с по-големи разпръсквачи, друга помпа и в крайна сметка няма как да не минеш през "чипосване",  в тази ситуация чипосването се прави, за да могат всички тези части да се настроят да заробятят съвместно по най-добрия и пълноценен начин!  
    Така, че това си е цяла наука и има много писано и питано. Реално колата може да се чипоса и върху стоковия двигател и пак ще ти повиши мощността с определени коне и нютони, което е най-простото и евтино! Ако решиш да чипосваш се интересувай и от последствията от чип тунинга. 
    Моя съвет е, ако ще чипосваш или правиш каквито и да е доработки отиди при Маднес в Пловдив! Най-лесно като информация можеш да им пишеш на лично каква е колата и те ще ти кажат колко могат да я надуят и колко пари ще ти излезе! 

Редактирано от ivan93bg (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодарско,ако не си струва парите другия вариант, които обмислям е смяна на колата с помощна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    lindroos1    254

Абе човек,закъде са ти повече коне?

Ама и си си прав ,дручко си е една мощна колица 300 +

Ама и разхода вдига...Ако си наистина мераклия,търсиш   Madness Motorsport 

Редактирано от lindroos1 (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Trichocephalus    28253

помощна

Извинявай , но "Помощна" или "по-мощна " имаш предвид , че първото нещо не разбирам - искаш да си вземеш още една кола, която да бута първата ( да помага) ли ?!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Абе човек,закъде са ти повече коне?

Ама и си си прав ,дручко си е една мощна колица 300 +

Ама и разхода вдига...Ако си наистина мераклия,търсиш   Madness Motorsport 

Колкото повече, толкова по-добре няма да са излишни. За разхода, не го мисля изобщо. Утре ще ходя гледам една А5-ца,ако ми хареса ще я капарирам и ще продам сегашната ми. Темата може да се заключи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    BMW Маниак    14782

Здравейте, искам да попитам имали начин да вдигна конете на Аудито, освен чипосване, но ми се виждат малко конете.... Стоково състояние е 232 коня, но вчера като тръгвах за морето, ми се видя много слаба от към вървеж, пуснах я с едно Ауди А6-ца като моето, но с подсилен двигател 300+ коне, но забравих да питам пича какво е направил, че я вдигнал почти с 100 коня отгоре. Та ще съм благодарен, ако някой сподели как става номера и къде се извършва процедурата, ако може препоръча и сервиз ще е добре. Благодаря :)

Да не стане като с предното Ауди ? То беше и по слабо ама кога пътя свърши конете не са много от значение. При по мощните шанса да свърши пътя е по голям.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да не стане като с предното Ауди ? То беше и по слабо ама кога пътя свърши конете не са много от значение. При по мощните шанса да свърши пътя е по голям.

Дай Боже да не става като с старата А4-ка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    lindroos1    254

И аз съм с А4 131 коня турбо дизелче,и ми идва малко слабичко

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз съм с А4 131 коня турбо дизелче,и ми идва малко слабичко

И аз бях с такава, но й се случи малък инцидент.

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    hlevoust    13916

.. Стоково състояние е 232 коня, но вчера като тръгвах за морето, ми се видя много слаба от към вървеж...

Може ли да дефинираш "силна откъм вървеж"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Може ли да дефинираш "силна откъм вървеж"?

По-бързо да набира, по-бързо да се движи. Сегашното Ауди,едвам качвам 245 км/ч. Днеска капарирах една А5-ца 360 коня , дано да е по-добра от А6-цата. Темата е изчерпана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    BMW Маниак    14782

По-бързо да набира, по-бързо да се движи. Сегашното Ауди,едвам качвам 245 км/ч. Днеска капарирах една А5-ца 360 коня , дано да е по-добра от А6-цата. Темата е изчерпана.

245км/ч са доста прилична скорост за новобранец в категория Б със стаж под 20 хил. километра и една тоталка зад гърба си.

А направи поне 100 хил. км. като шофер и тогава ги мисли тия работи с конете че да се порадваш и на старини.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

245км/ч са доста прилична скорост за новобранец в категория Б със стаж под 20 хил. километра и една тоталка зад гърба си.

А направи поне 100 хил. км. като шофер и тогава ги мисли тия работи с конете че да се порадваш и на старини.

Спор няма,че 245 км/ч за нашите ширини са си много, но просто искам повече мощност,а и А6-цата мн не ми допадаше на външен вид. Вече и с категория С и с стаж 50К км.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    ivan93bg    153

След чип ли е толкова конски сили и ако да преди чипосването колко е била? 240? 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.