Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравеите процесора ми е постояно на 50-60% без да правя нищо.Някои има ли идея кво може да се направи.Благодаря предварително.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това добре като го изключих спря да товари процесора но пък антивирусната изключва :no-no: без да е включен тоя процес неиска да работи

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Вижте дали това ще помогне.(вторият пост).

Не лошо да сканирате за вирус или adware, с програмата  MalwareBites (избирате free version да инсталирате, по време на инсталацията).

Защото във третият пост (от линка), се оплакват от вирус Conduit Search.

При неуспех, посетете Премахване на зловреден софтуер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Включих процеса за сега няма проблеми иначе сканирах нищо неоткрива.Ако може оic с едно -две изречения кои пост точно че немога да разбера.Благодаря преварително

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Включих процеса за сега няма проблеми иначе сканирах нищо неоткрива.Ако може оic с едно -две изречения кои пост точно че немога да разбера.Благодаря преварително

Това е вторият пост:

Method 1:

Check if you can experience the issue in ‘Safe mode with networking’; if safe mode with networking works fine then set the computer to ‘Clean boot’ state to check for software conflicts.

Step 1:

Windows Start-up Settings (including safe mode).

http://windows.microsoft.com/en-gb/windows-8/windows-startup-settings-including-safe-mode

Step 2:

Keep the computer in clean boot and check the issue status.

How to perform a clean boot to troubleshoot a problem in Windows Vista, Windows 7, or Windows 8.

http://support.microsoft.com/kb/929135

Note: Please go through the section: How to reset the computer to start as usual after troubleshooting with clean boot of the Kb article to boot the computer in normal startup after fixing the issue.

Method 2:

I would also suggest you to run “System Maintenance” to diagnose and fix the issue. It finds and cleans up unused files and shortcuts, and performs maintenance tasks.

Follow these steps:

a.       Press “Windows key + W” from keyboard.

b.      Type “Troubleshooting” without quotes in the search box and hit enter

c.       From “Troubleshooting” windows click “View all” option from the left panel.

d.      In the list of options, click on “System maintenance”.

e.      Click “Next” and follow the on-screen instructions.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.