Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ludmil12345678

проект по информационни технологии

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте на всички!Ученик съм в 10 клас и имам проблем с един проект по информационни технологии.

От мен се иска на направя БД(база от данни) с програмата Microsoft Office Acces 2007.

Ще съм много благодарен на всеки,който ми помогне!

Условието на задачата е следното:Създайте БД за обслужване на доставки за храна по домовете.БД трябва да съдържа информация за клиентите с необходимите данни за тях,предлаганите ястия с съптветните цени,вида на ястието(салата,супа,основно ястие,десерт,гарнитура).

* Проектирайте и създайте БД,съдържаща данни за доставките.

* Трябва да се дава възможност за добавяне на данни за ново ястие,нов клиент,нова доставка.

* Реализирайте следните справки:Списък на клиентите поръчали си храна за деня,който се посочва и общата сума на поръчката;Списък на всички ястия по вид и цена;Списък на поръчаните ястия за деня;Списък на най-много поръчвани ястия;Списък на клиентите с най-много поръчки за месеца.

Това е всичко. Искам да спомена,че не разбирам абсолютно нищо от компютри и съм сигурен,че за вас това е детска работа.

Надявам се някой да ми помогне и ако някой го направи му БЛАГОДАРЯ предварително.

Редактирано от ludmil12345678 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.google.bg/search?q=%D1%83%D1%80%D0%BE%D1%86%D0%B8+Microsoft+Office+Acces+2007&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=u2qFVbC2PILQswG-kpHYCg

Прочети малко и започни проекта. Помощ ще бъде оказана само на конкретни въпроси след като се види че си положил усилия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.google.bg/search?q=%D1%83%D1%80%D0%BE%D1%86%D0%B8+Microsoft+Office+Acces+2007&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=u2qFVbC2PILQswG-kpHYCg

Прочети малко и започни проекта. Помощ ще бъде оказана само на конкретни въпроси след като се види че си положил усилия.

Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от georgi999
      Здравейте бих се радвал ако някой ми помогне по един проект , По тези 3 въпроса трябва да се реализира. Например Темата е софтуер обслужваш фитнес център ,може и по ваш избор тема. 3те въпроса са.
      1.спецификация на изискванията
      2.цена на софтуера
      3.валидация на софтуера.
      Това е бих се радвал ако някой ми помогне . дори и по 2 изречения да е достатаъчно е
    • от Armnex
      Здравейте,работя по един проект и ми е нужна информация за еко принтери,технологии,принципи на работа,видове и др.
    • от даниел павелов
      Здравейте, форумници! Преди седмица, учителят ни по физика ни да те нещо като въпросче, но логическо, правих струвах, РАЗСЪЖДАВАХ  търсих на български, на английски, но не намерих, моля помогнете! Ето ви въпроса : МОЖЕ ЛИ ДА ВИДИТЕ ОГЛЕДАЛО?
      Мерси предварително!
    • от GRANDecor
      На какво мение сте, бихте ли автоматизирали дома си, ако имате възможност?
      Под автоматизиране на дома визираме следното: Възможност да се контролират уреди, намиращи се у дома, локално и чрез мобилно устройство, посредством интернет. Терминът "автоматизиране на дома" често се употребява и изолирано, за устройства с опция за програмиране, като домашни термостати и пръскачки за поливане на ливади, но реално описва домове, в които почти всяко устройство подлежи на отдалечен контрол – светлини, електроуреди, контакти, климатични инсталации и др. От гледна точна на сигурност, това може включва аларми, ключалки на врати, прозорци, детектори за дим, охранителни камери и всякакви сензори, използвани за охрана и наблюдение.
    • от crashgold
      Здравейте !  От доста време  правя един проект на garry's mod  и ми трябва едно NPC(НИГ) да клекне.   Имали начин да стане това ? 
  • Дарение

• Добави ново...