Премини към съдържанието
achkaBG

Дисплея на Sony Xperia E4 не работи.

Препоръчан отговор

achkaBG    15

Здравейте ,преди 1 месец си закупих Sony Xperia E4 (E2105) от Technopolis. Днес ставам и решавам да си видя Skype ,обаче екрана е забил и нищо не мърда.. ( Помислих си, че като рестартирам телефона ще се оправи, но стана по-зле..) Та натиснах опцията Рестартиране ,оставих го да се зарежда и отидох да обядвам. Връщам се и решавам да звънна на един приятел обаче ,дисплея не реагира ( Изобщо не светва) . Когато го свържа със кабел към лаптопа се чува звук от телефона и на лаптопа се отваря папката на телефона (Паметта) . Предишния ден си работеше супер ,преди да си легна погледах клипове във YouTube и нищо друго. Моля ви помогнете ми :( Кажете дали ще ми оправят телефона или направо ще го сменят .. Телефона още е в гаранция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Носиш го в сервиз. В зависимост от повредата ще се установи, дали телефона ще се сменят изцяло или не. Така според теб може ли да познаем какво ще се случи?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    achkaBG    15

До 1 месец ще се разбере какво е станало.  :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.