Премини към съдържанието
MC12

Дайте мнение за LG spirit H420?

Препоръчан отговор

Какво мислите за този телефон , заслужава ли си парите ? Плюсове и минуси ... или нещо друго..?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Средна хубост телефон. Съседката си го взе от виваком с подновяване на договора много евтино.Личното ми мнение - слабичък като процесор, малко памет, иначе добре изглежда на външен вид. Работи си съвсем прилично на всички функции. Не му работeше гласовото командване на GPS - sa. Можете да погледнете и други модели. до 350 лева със сигурност ще намерите по-добър от този модел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубав телефон, но 350 са много за него. Кажете по-точно за какво ще го използвате, да знаем към какво да се насочим. Иначе, можеш да погледнеш и lenovo a6000 (коката го има и като гледам много му харесва).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Motorola Moto G2 или LG G3 S 8GB

Малко над бюджета, но си заслужават и двата. Леновото също е добър вариант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купих  за дъщеря ми  по високата версия: LG Spirit 4G LTE H440N за 340 лв.

Разликата е в процесора Quad-core 1.2 GHz Cortex-A53, който има 64 битова поддръжка(както и Lollipop e първият 64 битов Android),  основно по добра работа с паметта при много активни приложения. Все още няма достатъчно 64 битови приложения и ефекта е за в бъдеще време.  Също се води и по енергоспестяващ. Kамерата е 8 mp ( за разкика от Spirit H420 където е 5 mp). Поддръжка на 4G,  което в  БГ почти  няма.

Много добър дисплей 4.7 inch, с IPS, висока резолюция  720 x 1280.

Телефонът е добър за парите си, не лагва и се държи доста прилично, няма олеофобно покритие, което е малко неприятно, иначе е с Gorilla Glass 3. Сложих му закалено стъкло на дисплея.

Вече може да се намери и за 300 лв.

http://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/lg/spirit-lte-h440n-p268313773/

Редактирано от izen (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, отново ще попитам автора за какво ще го ползва да знам към какво да го насоча. Например, ако е за игри, предложението на колегата над мен не става поради причината че процесора е енергоспестяващ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, отново ще попитам автора за какво ще го ползва да знам към какво да го насоча. Например, ако е за игри, предложението на колегата над мен не става поради причината че процесора е енергоспестяващ.

Авторът е класически случай на задал въпрос и изчезнал.

Мнението си го писах за другите потребители, които четат и може да им е полезно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този телефон е на по-ниска цена и е много по-добър и качествен ако си търсите добър телефон вижте първо този модел на Samsung и прочетете внимателно характеристиките му, но ако го вземете ви гарантирам че няма да съжалявате.  :)

http://www.bomba.bg/telefoni/gsm-aparati/samsung-smartphone-g313hd-galaxy-trend2-dual-sim-ceramic-white-sm-g313hrwhbgl.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този телефон е на по-ниска цена и е много по-добър и качествен ако си търсите добър телефон вижте първо този модел на Samsung и прочетете внимателно характеристиките му, но ако го вземете ви гарантирам че няма да съжалявате.  :)

Ниска резолюция дисплей, двуядрен процесор, 512 рам. Морално и хардуерно остарял. И тези пари са му много.

Иначе не е лошо да споменете предимствата му и да ги цитирате след  "внимателния прочит на  характеристиките му"

Щото аз гарантирам, че който го вземе много ще съжалява, освен ако му трябва бюджетен двусимов телефон!

Редактирано от izen (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То потребителят ако иска и втора ръка ги има добри във OLX за неговият бюджет  ;)

Виждам че си новорегистриран и предлагаш на своите впечатления, но мога да те убедя че този телефон не струва! 1. Слабият процесор. 2. Рамта. 3. Резолуцията. 4. Цената. (много е за това което се предлага)

Автора може да изнамери читав S4 втора употреба за същите пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите!Вече направих своя избор.. взех Lg H420 за 289лв.

Телефона е добър .. и на мен ми харесва , идеален за браузване и малко игри.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво е че не избра LG Leon. Иначе, честито. :) Като го вземеш, сподели впечатления да знаят и другите колеги. (също и недостатъци)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона го имам от няколко дена .. и за сега се представя много добре.Благодарение на енергоспестяващия Mediatek процесор батерията държи вече 3 ден /2100 mAh/. Като съм го ползвал за малко браузване и разговори.Хареса ми също така ,че подържа HTML5 и отваря тежки сайтове доста бързо.Друг плюс е страхотния извит дизайн на телефона който приляга идеално на ръката а и прилича на по-скъп телефон .. гърба му наподобява на метален корпус което също е яко.

За минус мога да кажа ,че дисплея се цапа много бързо понеже не е олиофобичен а и на открито не се вижда много добре.

За парите си е супер. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема с дисплея може да се реши а някой протектор против отпечатъци или матов. Също си вземи и някой кейс, защото ще престане да прилича на смсртфон ако го изпуснеш на бетона. :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взех му този протектор за дисплея , наистина реши проблема с мазните петна :) . За сега ще мина без калъф , не намерих нещо което да ми хареса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук има много може да си харесаш нещо, но му вземи за да не го изпуснеш някъде, че тогава ще е кофти...  ;)

http://aksesoarizatelefoni.com/cs/kalyfi_tip_tefter_za_lg/83/#1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И още нещо .. който е запознат моля за помощ за root на този телефон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

И още нещо .. който е запознат моля за помощ за root на този телефон.

Провери дали има информация в българският  андроид форум.

http://forum.androidbg.com/

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери дали има информация в българският  андроид форум.

http://forum.androidbg.com/

Няма налична такава все още.. за съжаление.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цък (спокойно, работи и на твоя телефон) и Цък. Също, наистина ти препоръчвам да си вземеш калъф, защото колкото и да го пазиш, все ще има някой който да те бутне.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.