Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

valyo_93    34

Някой пробвал ли е тези очила http://telestar.bg/ochila-za-kristalno-noshtno-shofirane-i-vijdane-vizmaxx-388.html

дали вършат работа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1Force1    4389

Ефекта не е чак толкова добър колкото изглежда на рекламата и има все пак някакъв  смисъл, при предни стъкла на автомобила в перфектно състояние, като чистота и да не са надраскани. Но подобни качества, имат които и да е от по-прозрачните за видимата светлина слънчеви очила. Пробвал съм и двата варианта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ок мерси

Ако имате проблем с очите или искате да имате нормални очила, които да ви помагат за през нощта може да отидете в оптика и там да си изберете или да ви направят. Очилата ще бъдат съобразени с вашите изисквания. Такива ментета от 40 лв могат единствено да ви навредят на очите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    valyo_93    34

Ако имате проблем с очите или искате да имате нормални очила, които да ви помагат за през нощта може да отидете в оптика и там да си изберете или да ви направят. Очилата ще бъдат съобразени с вашите изисквания. Такива ментета от 40 лв могат единствено да ви навредят на очите.

За това даже не се бях сетил ще попитам.Мерси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    DPanov    10

Аз си закупих от тук http://ochilazashofirane.com/ и съм много доволен. Дори ги нося, докато карам колелото в планината. Перфектни са.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Питоня    7322
    преди 6 часа, DPanov написа:

Аз си закупих от тук http://ochilazashofirane.com/ и съм много доволен. Дори ги нося, докато карам колелото в планината. Перфектни са.

Рекламата и описанието на очилата са измама и шарлатанщина. Никои очила не могат да те спасят от отблясъци, само да ги намалят, което върши и едно фолио на стъклото. Пари за посоченият боклук, който изглежда като предпазни очила за 2лв или еднократни очила за 3д кино - не давам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    IKosurov    0

Абе аз преди време си взех тези Очила за нощно шофиране , а тези Комплект очила за шофиране през деня и нощта ги взех за баща ми. Не намалят толковааа колкото показват на рекламата, но все пак вършат работа. Пък и е много по-добре с тях, когато отпред минава някое идиотче с ксенон или някои на дълги. Аз си ги ползвам редовно вечер и е по-добре от колкото без тях. Наистина има ефект, ама не този, който показват на рекламата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.