Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Такаа, трябва интернет за да работиш със някой приложения (Lightroom например) трябват регистраций и т.н. Въпроса ми е в подобни приложения може ли да се отреже тази част със 'логването' и проверката през сървъра защото на практика приложението си е в телефона а достъпа до интернет е като ключ който ти дава достъп до самото приложение. Пробвал съм със APK editor, Lucky Patcher,Root Browser. Но явно за това трябва компютър и също така Android studio.

Някакви ИДЕИ? dubbioso.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такаа, трябва интернет за да работиш със някой приложения (Lightroom например) трябват регистраций и т.н. Въпроса ми е в подобни приложения може ли да се отреже тази част със 'логването' и проверката през сървъра защото на практика приложението си е в телефона а достъпа до интернет е като ключ който ти дава достъп до самото приложение. Пробвал съм със APK editor, Lucky Patcher,Root Browser. Но явно за това трябва компютър и също така Android studio.

Някакви ИДЕИ? dubbioso.gif

В този форум е забранено обсъждането на такива неща. Насочете се към такъв в който не е. Не сте първия който се опитва да постигне такова нещо, което означава че в интернет ще е пълно с информация и примери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.