Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте имам проблем със KmPlayer като пусна някой филм и ми излиза някаква грешка че липсва Dolby Audio Codec.... Търсих в нета но нещо не намирам товак оето ми трябва и филма се пуска иначе но без звук.... Някакви идеи???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако си пипал по настройките му, върни дефолтните от Опции->Настройки->Нулиране на настройките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте имам проблем със KmPlayer като пусна някой филм и ми излиза някаква грешка че липсва Dolby Audio Codec.... Търсих в нета но нещо не намирам товак оето ми трябва и филма се пуска иначе но без звук.... Някакви идеи???

От два месеца чакам да я оправят тази нова версия.Същото се случва и при мен-няма аудио.Гледах дали никой ще се оплаче за същия проблем.Пробвал съм версията на различни компютри същия проблем си оставаше.Деинсталирай тази  и върни предишната работеща версия  3.9.1.131 .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

не бачка и тази... май верно ше търсим по стара версия...

3.9.0.128 няма начин да не работи.Единствено само не може да възпроизвежда видео Н265...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има  KmPlayer - има проблем.

Няма  KmPlayer - няма проблем.

Авторе сменяй го тоя бъгясъл плеър с Potplayer и си гледай всичко с кеф и без проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Преди два-три месеца, започна и на мен проблем КМплеъра,  при някои формати и звука ми се губеше, а при други картината....Последната версия, пък нещо и с яркоста и контраста ми се правеше на интересна.Мислех да върна стара версия, но като поразмислих и като попрочетох тук-там, реших да инсталирам Пот плеър...Да чукна на дърво, досега не се е случвало да не подкара нещо. В интерес на истината бях с предубеждение към това корейче и постоянно се чудех, къде да се заям с него, но то пък взе че ме опроверга....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има  KmPlayer - има проблем.

Няма  KmPlayer - няма проблем.

Авторе сменяй го тоя бъгясъл плеър с Potplayer и си гледай всичко с кеф

Да ама само КМплейъра има опция за скалиране(приближаване)с бутона плюс...в реално време.Това е ценно при по широкоекранните филми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря на всичкИ! :) 
    Сега ще опитам Potplayer който ми го предложи Skalata да видим той как ще се държи!  :wink12:  :wink12:  :handshake:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

...Сега ще опитам Potplayer който ми го предложи Skalata...

Изтегли си го от тук, не от официалния сайт!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

От два месеца чакам да я оправят тази нова версия.Същото се случва и при мен-няма аудио.Гледах дали никой ще се оплаче за същия проблем.Пробвал съм версията на различни компютри същия проблем си оставаше.Деинсталирай тази  и върни предишната работеща версия  3.9.1.131 .

Интересно какви формати гледате, защото нито на моята нито на клиентски машини съм видял проблеми с версия 3.9.1.136

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Откакто сложиха тия Audio codeci да си слагаме сами веднага го разкарах и минах на vlc доволно е за сега но само ми липсва настройката за запомняне на позицията на филма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Интересно какви формати гледате, защото нито на моята нито на клиентски машини съм видял проблеми с версия 3.9.1.136

Гледам всякакви формати,на филми теглени от торентитите,които не са с голямото качество!А  този плейър го използвам вече 5 години...досега се справяше най добре,в сравнение с другите.В момента само с новия видео кодек  Н265 няма видео,при което само за такива филми използвам VLC player.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

То из кажи речи толкова време използвах km player но с последната версия бих шута

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Откакто сложиха тия Audio codeci да си слагаме сами веднага го разкарах и минах на vlc доволно е за сега но само ми липсва настройката за запомняне на позицията на филма.

To,тези аудио кодеци,се оказа че не могат да се теглят свободно!Правих доста опити да ги намеря и инсталирам,но навсякъде искаха плащане.А плейъра е единствен,с който ми работи дистанционното на лаптопа HP.Много е удобно от леглото,както си гледам някой скапан филм,да мога да си го превъртам напред на кадър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.