Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, аз съм на 13 и съм висок около 1,50см. Имате ли някакви съвети, които ще ми помогнат, защото все ме мачкат в училище, че съм трол, джудже и т.н. Ще ви бъда много благодарен.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Следващият път когато някой ти каже нещо отиди и го в слънчевият сплит. И когато се наведе можейки да диша му сложи едно коляно в носа. Докато лежи на земята борики се за въздух и същевременно държащ се за кървящия нос си извади пишока и го препикай. Обръщаш се и тръгваш с думите "Вече си моя територия Ку*ко"

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Следващият път когато някой ти каже нещо отиди и го в слънчевият сплит. И когато се наведе можейки да диша му сложи едно коляно в носа. Докато лежи на земята борики се за въздух и същевременно държащ се за кървящия нос си извади пишока и го препикай. Обръщаш се и тръгваш с думите "Вече си моя територия Ку*ко"

мерси за съвета ще го пробвам следващата седмица  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте, аз съм на 13 и съм висок около 1,50см. Имате ли някакви съвети, които ще ми помогнат, защото все ме мачкат в училище, че съм трол, джудже и т.н. Ще ви бъда много благодарен.

Не се напрягай много - още си на 13, тепърва може да се поиздължиш. При момчетата растежа продължава до края на пубертета. Виж какво пише в този сайт http://invitrobg.com/mama/grizhi-za-deteto/591-yunoshestvo-i-pubertet

Един от най-характерните белези на соматичния растеж през време на пубертета е пубертетният скок в растежа. У момчетата той се наблюдава между 12.5 и 15.5 години, а у момичетата - 2 години по-рано. Пубертетният скок е общо явление, но със значителни вариации по отношение на интензитета и продължителността му при различните деца. Максималната скорост на растежа на височина у момчетата е 10 см средно годишно, у момичетата - 7.5 до 8 см, като могат да се наблюдават и значителни вариации.

Ти тъкмо си започнал ...

А за другото - може би е момента да започнеш да тренираш някакъв спорт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

То да започне да го бие с шамари и да го скубе ще е по-достойно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Че за 13 годишен си добре... Поне така мисля, аз също бях долу-горе толкова висок на твоите години

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хахаххах абе ти си голям филм :D

Не се притеснявай, в моя клас имаме един метър и 20. На всичкото отгоре пуши и остана на 3-4 изпита. Отсъства, в седмицата идваше 2 пъти. Ако дойде на училище то ще е след 11 часа (все едно е в 12кл), използваше пансиона за спане а парите на дядо си за цигари. Смешна работа, аз много ги мразя такива.

Тая учебна година ще е 10 клас, ако е взел изпитите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.