Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ticalcho    0

Здравейте,от скоро съм си купих нов лаптоп и един приятел ми сложи  Windows 7,но лаптпа няма сигурно 200 работни часа и много все да се бъгва ,бихте ли ме препоръчали някоя хубава версия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

capnemo    43976

Здравейте,от скоро съм си купих нов лаптоп и един приятел ми сложи  Windows 7,но лаптпа няма сигурно 200 работни часа и много все да се бъгва ,бихте ли ме препоръчали някоя хубава версия?

http://windows.microsoft.com/bg-BG/windows/downloads

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Zealar    270

Те всички са еднакви разликите който имат нямат нищо общо с това което си споменал. Така че отговора в случаят е не сваляй от произволни торенти :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    1Force1    4389

Общо взето след 200 часа ползуване, пък и след няколко часа, или минути, няма никакъв проблем съвсем оригинален прозорец да бъде счупен от бедюзера, който се е завирал къде ли не в настройките, инсталирал е какво ли не, вършал е из най-опасните места в нета и е накачулил 1000 зарази. Та ако на автора му се занимава, може да се пробва в антивирусната секция, или просто да викне приятеля си, да му направи преинсталация.

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Ticalcho    0

Не знам момчета ,мислех да го оставя ,но преди 20 минутки си пуснах филм и веднага си заби......Windows Ultimate някъв......влизам само във Фб (там не отварям прриложения от сорта на "Вижте как ще изглеждате след 20-30 години",джобс,проверявам си пощата ,спортал и тука....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.