Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ,

предстои ми за пръв път да бъда във въпросната Зала 1 на НДК и следователно нямам никаква идея как точно изглеждат нещата . Разбира се виждам снимки в интернет , но е друго , ако успееш да събереш информация от хора , които са били на мястото . С тази цел реших да ви попитам , някой от вас бил ли е във въпросната зала и в частност на място , позиционирано на ''Балкон 2'' ? Прекалено далечни ли са тези места и може ли нормално да се гледа прожекция от тях ?

Благодаря ви

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По кой ще стреляш?

Няма да стрелям по никой :D Става въпрос за event , който наближава скоро , а билетите за по предни места са 120 лв , които някак не ми се дават . За сметка на това са пуснали билети за въпросния ''Балкон 2'' на цена от 40 и 60 лв и се чудех дали изобщо местата там са подходящи за нормално гледане на прожекцията или са твърде далечни . Разбираемо като се замислиш , при положение , че не съм бил никога в Зала 1 .

Редактирано от b3s7ch0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли на български. Какво е това event...И какво ще се прожектира?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли на български. Какво е това event...И какво ще се прожектира?

Event е събитие . Какво ще се прожектира , не мисля , че е от толкова голямо значение , но все пак - прожекцията ще е специален HD формат на ''Кръстника'' , музиката , от който , ще бъде изпълнена на живо от оркестъра на БНР .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Event е събитие . Какво ще се прожектира , не мисля , че е от толкова голямо значение , но все пак - прожекцията ще е специален HD формат на ''Кръстника'' , музиката , от който , ще бъде изпълнена на живо от оркестъра на БНР .

Да, хубаво събитие. Все пак цената не е смислена, дори на задните редове. Акустиката е добра в залата, а какво ще се вижда на екрана зависи с какъв диагонал е прожекцията. Ако обаче е голям диагонал и резолюцията е само HD, а не по-висока, от твърде близо биха се виждали пикселите, кото няма да е добре и бих избрал място по-назад. Та без да разбера дали няма някоя и друга латинска буква пред HD и на какъв диагонал ще е прожекцията, съвета ми е да не се бутате твърде напред. 

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, хубаво събитие. Все пак цената не е смислена, дори на задните редове. Акустиката е добра в залата, а какво ще се вижда на екрана зависи с какъв диагонал е прожекцията. Ако обаче е голям диагонал и резолюцията е само HD, а не по-висока, от твърде близо биха се виждали пикселите, кото няма да е добре и бих избрал място по-назад. Та без да разбера дали няма някоя и друга латинска буква пред HD и на какъв диагонал ще е прожекцията, съвета ми е да не се бутате твърде напред.

Вечната класика на Франсис Форд Копола се завръща на голям екран в ремастериран HD формат под съпровода на 60 музиканти

Информацията , до която успях да се добера . Не е споменато нищо друго освен HD формат , което ме кара да мисля , че дори и на по-далечни места , би било нормално да се вижда достатъчно добре . И все пак реших да се допитам , за да съм сигурен какъв точно билет да си взема утре .

Иначе аз като цяло за тези най-предните места дори не съм имал намерение да опитвам . Аз се чудех главно между Балкон 1 за 60 лв и Балкон 2 за 40 , явно обаче нещата са до голяма степен сходни .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.